Wpis z mikrobloga

#mistycyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część różnych alternatywnych teorii pochodzących z channelingów. Poprzednia.

:::::::::: 376. Czas jest zależny od jednostki/obserwatora.
Nie ma czegoś takiego jak stały zewnętrzny wspólny dla wszystkich czas.
Dla jednej osoby czas może lecieć szybko, a dla innej wolniej. W sumie jest to oczywiste dla nas, jednak my patrzymy na to w kontekście psychologicznym, a tak naprawdę (według channelingu) jest to dosłowna fizyczność.

Przekazano również że możemy nauczyć się manipulować czasem (spowalniać, przyspieszać). Taką umiejętność wykorzystuje się w sztukach walki (raczej chodzi o wschodnie sztuki walki a nie typowy boks).
Skojarzyło mi się to z Bruce Lee. Oficjalnie zmarł z przedawkowania narkotyków, ale istnieją teorie że go zabito gdyż upubliczniał tajemną wiedzę.

:::::::::: 377. Podróż w czasie i "paradoks dziadka".
"Paradoks dziadka" to teoria w której jeśli cofnęlibyśmy się w czasie i zabili swojego dziadka to nie moglibyśmy się urodzić. W rzeczywistości czas "nie jest jeden". Czas składa się z nieskończonej ilości linii czasowych. Jeśli zabilibyśmy swojego dziadka to zrobilibyśmy to w innej linii czasowej.
Teoria linii czasowych w sumie ostatnio staje się popularna, tymczasem z channelingu wyszła około 20 lat temu.

:::::::::: 378. Ból emocjonalny, psychiczny, a nawet fizyczny to wynik opierania się bycia w pełni sobą.
Teraz ktoś napisze "że co, jak urwie mi nogę i mnie boli to znaczy że nie byłem sobą?" Otóż tak. Jeżeli nie postępujemy zgodnie z własnym ja, jeżeli nie spełniamy swojej misji, to może nastąpić wydarzenie (np. wypadek) które zablokuje nam błędną drogę którą zamierzaliśmy iść. Jeśli dusza ma np. misję zostania pianistą w danym życiu, a nasz umysł zaciekle chce zostać sportowcem, to może spotkać nas wypadek na którym utracimy zdrowie.

Jeśli zaś chodzi o ból psychiczny i emocjonalny, jest takie powiedzenie: "Miłość którą wstrzymujesz jest bólem, który nosisz."
damianooo5 - #mistycyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe

Autorski tag #al...

źródło: comment_cL9vV2NZqskJBSrS9u7ofzeJAMGOUa4W.jpg

Pobierz
  • 5
@damianooo5: Takiego stanu z "modulacją" czasu doświadczam podczas grania w gry lub podczas wystukiwania rytmu, z tym rytmem to istnieje pewna zależność, co 4 takty czas "zwalnia" by odpowiednio przygotować się na obliczenie i wykonać ruch w odpowiednim momencie nie zaburzając harmonii rytmu.