Wpis z mikrobloga

@Szarozielony: Tak ale w kraju dużo trudniej o jakieś bardziej egzotyczne klimaty, zresztą nie lubię zbytnio "randkowania" w Polsce i tej kultury, że facet powinien płacić :) A z jakiego kraju on wrócił?
@Szarozielony: Nie chodzi o parcie po prostu mi się inny typ urody podoba, ale podoba mi się też dużo polek oczywiście :) Ale większość z nich które mi się naprawdę podobają mają dość ciemną karnację jak na Polskę, co zrobić sam mam blond włosy to może mnie ciągnie genetyka do czegoś innego. Po prostu mega nie lubie jasnej karnacji i jasnej oprawy oczu- bez makijażu już w ogóle, a często się
@Olbor: @lacuna: w polsce też można ruchać, nie trzeba do tego celu jechać koniecznie gdzieś, chociaż atmosferka i klimat erasmusa temu sprzyjają xD. no ale jednak żeby ruszyć dupsko na erasmusa trzeba się trochę przemóc i podjąć ważną decyzję, co dla #!$%@? jest nie do pomyślenia, więc zamiast jechać, bawić się, zwiedzać i poznawać różne panny to lepiej wrzucić posta na wypok, że polki obciągają przystojnym enrique ( ͡°