Wpis z mikrobloga

Przejęcie przez M$ Skype to najgorsze co się mogło się przytrafić temu komunikatorowi.

Dziś próbowałem zalogować się na moje konto i otrzymałem taki komunikat:

"Potrzebujesz zgody rodzica
Ze względu na Twój wiek potrzebujemy pozwolenia Twoich rodziców przed użyciem przez Ciebie tego konta. W przeglądarce sieci Web zaloguj się do witryny account.microsoft.com, aby uzyskać pozwolenie swoich rodziców i wróć, aby spróbować ponownie."

Ok, pomijając fakt, że miałem poprawnie wpisaną datę urodzenia i nagle ją #!$%@?ło na 1 stycznia 2018, próbuje jeszcze raz zweryfikować konto i otrzymuje taki komunikat:

"Błąd
Spróbuj ponownie. Coś się stało po naszej stronie.
Jeśli problem będzie nadal występował, skontaktuj się z pomocą techniczną.
(337681-[1]-421865fe-91bd-4ff0-97bd-6f290360881c)"

Ok, kontaktuje się z pomocą techniczną:

Support: "Proszę podać numer karty kredytowej"

Ja: "Próbowałem, ale dostaje komunikat o błędzie"

Support: "W takim razie nic nie możemy zrobić"

Kurtyna

#microsoft #skype #gorzkiezale #afera
  • 6
Czy z tym outlookiem to tutaj https://outlook.live.com/owa/ bo jak próbuje się zalogować to mnie informuje że potrzebuje zgodę rodzica :)

Generalnie ta cała sytuacja jest tak ekstremalnie chora że aż wam opiszę kontakt z supportem :)

1. Piszę że nie chce dawać im absolutnie żadnych prywatnych danych i że skoro sami #!$%@? to niech naprawiają.
2. Dostaje info jak udowodnić że jestem pełnoletni i żebym don't worry bo mogę skasować swoja karte
@VlikeVagina: Hahahaha, miałem podobną konwersację z nimi. Najlepsze jest to, że u mnie opcja weryfikacji przez kartę kredytową w ogole nie działą więc kazali sobie wysyłać skan dowodu osobistego na co się popukałem w głowę..
Mi też to wyskakuje i też ten błąd, najlepsze jest to że konto mam chyba od czasu powstania skype, pierdylion kontaktów (zawodowe), doładowywane konto kasą systematycznie, używane prawie jak telefon. Ale potrzebujesz zgody rodziców :)