Wpis z mikrobloga

Proszę nie piszcie, że #zakazhandlu wam się podoba z powodu wolnego waszej mamy i możliwości spędzenia razem każdej niedzieli. Z takiego zdania jedynie wyłapuje:

- jesteś prawdopodobnie nieletni co ciebie dyskwalifikuje w rozmowach o polityce bo jeszcze mało wiesz
- jeżeli jesteś pełnoletni to jeszcze gorzej bo mieszkasz z rodzicami jak przegryw, co taki wie o życiu jak mu mama pierze majtki

#neuropa #bekazpodludzi
  • 56
  • Odpowiedz
@NPrBaz 1300 stypendium 1200 za wystapienia z pgz, lepiej wyjdz zza lady w biedrze lamusie i jak pieprzysz bzdury to przynajmniej dowiedz sie jak jest naprawde, koniec dyskusji nie gadam z palami co skonczyli podstawowke i pozjadali wszystkie rozumy :)
  • Odpowiedz
@Kubik2103: Czyli kolejny uczelniany piesek, który myśli, że robi karierę naukową, a tak naprawdę liże się po #!$%@? z kolegami ze studiów xD aleź mnie takie osoby bawią. A do biedry trafiam tylko od czasu do czasu na zakupy, łopatą sobie hobbystycznie czasami w ogrodzie macham, więc twoje strzały są tak nietrafonie, że to aż boli xD
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Nawet pomijając kwestie polityczne. Mówisz "jesteś pełnoletni, pracujesz z rodzicami - gówno wiesz o życiu". Ktoś inny powie, "urodziłeś się w dużym mieście, starzy zawsze mieli na chleb, nie #!$%@? kasy na alkohol, nigdy głodny nie chodziłeś - gówno wiesz o życiu". Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, a poczucie wyższości w stosunku do innych ludzi nigdy do niczego dobrego nie prowadzi.
  • Odpowiedz
@Yahoo_: Wyjątki się zdążają, ale wiesz jak to jest z wyjątkami. Jak dla mnie niech ktoś najpierw upierze sobie gacie, zrobi zakupy, ugotuje obiad, zarobi na to wszystko, a potem się wypowiada o sprawach ważnych. Z perspektywy zawsze pełnej lodówki i obiadu podanego pod nos życie wydaje się zupełnie inne.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_ zalosne ad personam ( _)
Wiesz ile ludzi w polsce b mieszka z rodzicami, pomimo tego ze maja wyksztalcenie i prace, ktora w duzym miescie badz innym regionie bylaby dobrze platna? Czy dopuszczasz do swojej malej glowy ze nieraz tacy ludzie po prostu nie chca opuszczac rodzinnych stron ze skomplikowanych przyczyn rodzinnych lub bo realizuja sie tam lokalnie? Nie mieszkaja w mieszkanku w jakiejs wspoldzielni tylko w duzych
  • Odpowiedz
@Slonx

Przeciwko zakazowi jest tyle merytorycznych argumentów

Może i jest wiele ale starczy jeden. Jakieś urojenia o ciemiężonych pracownikach sklepów, czy katolickie przekonania są zdecydowanie niewystarczające aby wprowadzać ograniczenia wolności dla całego społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Niestety mam zamiar zrezygnowac z tych studiow, nie czuje tego i nie chce wiecej ladowac w to pieniedzy, tak samo juz nie mam tej motywacji poszedlem troche tak zeby troche uszczesliwic rodzicow chociaz w miare wiedzialem ze moje umiejetnosci zwiazane z nauka przedmiotow scislych sa slabe. Pracuje w sektorze IT w firmie produkujacej switche, routery, kamery itp itd Skonczylem Technikum Informatyczne i wiedzialem ze moj talent do matematyki jest za
  • Odpowiedz