Wpis z mikrobloga

Proszę nie piszcie, że #zakazhandlu wam się podoba z powodu wolnego waszej mamy i możliwości spędzenia razem każdej niedzieli. Z takiego zdania jedynie wyłapuje:

- jesteś prawdopodobnie nieletni co ciebie dyskwalifikuje w rozmowach o polityce bo jeszcze mało wiesz
- jeżeli jesteś pełnoletni to jeszcze gorzej bo mieszkasz z rodzicami jak przegryw, co taki wie o życiu jak mu mama pierze majtki

#neuropa #bekazpodludzi
  • 56
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: pracuje w handlu od kilkunastu lat miałam 2 badź 3 niedziele pracujące , powiem tak należy się wolne, ten kto nie pracował w niedzielę zawsze będzie miał o to pretensję, dla mnie wolna niedziela to przede wszystkim odpoczynek od innych ! klientów i pracowników
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Pluje na ten zakaz. Mimo niehandlowej niedzieli mame jako właścicielka sklepu stoi. Bo w niedziele wolne od handlu utarg jest większy niż w niedziele normalne. W podobnej sytuacji znajduje się zapewne większość dzieci właścicieli małych sklepów osiedlowych. Miały być niedziele rodzinne i taki ciul (,)
  • Odpowiedz
@Kubik2103 Spoko, ja z autopsji znam cztery stówy w Poznaniu. Ewentualnie jest jeszcze stypa wojewody, natomiast rzadko kto ją dostaje. Najczęściej dostają ją ludzie zamieszani w pisanie jakichś prac pod granty razem z promotorem.

Zostaje jeszcze nagroda za pracę dyplomową, ale na to są konkursy organizowane przez firmy.
  • Odpowiedz
@PrzestrzenBanacha a ja mowie o mozliwosciach na uczelniach jakie sa po prostu i ze nie zawsze jest to 400 czy 700 zl plus mimo dziennych studiow mozna smialo pracować i sie samemu utrzymywać mieszkajac z rodzicami, sytuacja sytuacji nie rowna i nie mozna wszystkiego mieszac w jednym kotle
  • Odpowiedz
Z 700zł? xD


@NPrBaz: Za to, spokojnie bym sie mógł utrzymać, ale dostaje 500

Miałem kiedyś taką różową, najbardziej ogarnięta kobieta jaką spotkałem w życiu.


@lakukaracza_: I czemu już jej nie masz?
  • Odpowiedz