Wpis z mikrobloga

Wiarygodność opinii na sfd.pl:

3-CREATINE MALATE(jabłczan kreatyny)

**Działanie praktycznie takie samo jak przy większości jabłczanów, jednak że duży plus stawiam na rozpuszczalność i atrakcyjną cenę, jeden z lepszych specyfików w tej kategorii za takie pieniądze, brać! - Ulaszek


REATINE MUSCLE MAX(monohydrat kreatyny)

5/5 - Taka cena i taka kreatyna? A jednak! Świetny monohydrant firmy Allnutrition, polecam każdemu!

Działanie praktycznie takie samo jak przy większości mono-kret, jednakże duży plus stawiam na rozpuszczalność i atrakcyjną cenę, jeden z lepszych specyfików w tej kategorii za takie pieniądze, brać!** - Vitjas


#mikrokoksy #sfd
  • 12
  • Odpowiedz
@Mation: Trzeba być totalną amebą, żeby wierzyć, że to piszą prawdziwi ludzie. Pomyśl ile sam napisałeś opinii o czymś w internecie po zakupie. Co nie zmienia faktu, że takie #!$%@?ństwo powinno być tępione.
  • Odpowiedz
@allthethings: to prawda, ale dużo osób kupuje suple sortując je wg. ocen nie sprawdzając opinii na forach itp, a takie fejkowe opinie podbijają produkty na górę strony
@ChoNoTu: muszą najpierw sprawdzić czy jest pochlebna, widocznie zbyt krytycznie ją oceniłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mation: Pisalem o tym pare tygodni temu. Dlatego nic juz od nich nie zamawiam.

Moderacja nie przepuszcza ocen/komentarzy ich wlasnych produktow (marki SFD i ALL Nutrition) na mniej niz 4-5 gwiazdek. Oszusci #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Mation: #!$%@?Ć ICH MACZETAMI. Pisałem już kiedyś, że dostałem bana na FP, bo napisałem, że ich ekono białko w smaku wiało chemią xD Pluję i deptam. Biorę jedynie jak jest jakaś cebula, bo cebula zawsze smakuje wyjątkowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz