Wpis z mikrobloga

TL;DR
Mirki, co sie dzisiaj stało to ja nawet nie - pobiłem swój rekord w maratonie o 13 min - kończąc go w 3:10:11! Dajcie ze 3 plusy, żeby nogi nie bolały przez cały następny tydzień( ͡º ͜ʖ͡º).

Jak zapewne sporo Mirków z #krakow wie (a wielu na pewno było z tego powodu złych), dzisiaj w stolicy Małopolski odbył się 17 Cracovia Maraton. Do tej pory wszystkie biegi uliczne, w których brałem udział, miały miejsce w Warszawie, dlatego też była to dla mnie nowość. Pogoda dziś nawet dopisała. Świeciło słońce, ale bez nadmiernego upału, a wiatr oszczędzał mnie aż do 32 kilometra. Niestety, trasa była pełna nieciekawych zakrętów, nawrotow, wąskich uliczek i, co najgorsze, wielu krotkich i długich podbiegów (szczególnie na sam koniec). Spiker zapowiadał, że Krakow walczy o brązowy atest dla biegu, ale wg mnie do tego trochę jeszcze brakuje. Na plus na pewno niskie wpisowe w porównaniu z tym, które trzeba zapłacić za Maraton Warszawski we wrześniu.

Jeżeli macie jakieś szczegółowe pytania, dawajcie znać. Chetnie dowiem sie tez jak tam dzisiaj Orlen Warsaw Marathon w #warszawa.

#bieganie #biegajzwykopem #maraton
ludi_anderson - TL;DR 
Mirki, co sie dzisiaj stało to ja nawet nie - pobiłem swój re...

źródło: comment_YkYNYXPhFd9GvKeBMZMXoVk1d4qt09TM.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz