Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #zalesie #mikrokoksy

O jak mnie #!$%@?ą te pseudo FIT laski. Mam sobie kebsika niedaleko i wskoczę nie raz nie dwa. Jak jakaś usłyszy, że chodzę na kebsy to hurr durr, to niezdrowe jedzenie. #!$%@?, że mam spalanie na poziomie 4k kalorii dziennie, śmigam na siłkę i basen, a one porobią jakieś wygibasy na piłkach w obcisłych leginsach i już wielkie wyznaczniki zdrowego trybu życia.

Ale niee, kebab to zło. Chociaż jakby im to na talerzu rozłożyć wymieszać i nazwać inaczej niż kebab na tależu, np. "kebab sur la plaque" to już by srały po kostkach jakie to fit zbilansowane danie bo zobacz, tyle warzyw i mięsko ładnie wypieczone - wszystko czego potrzeba.

I weźmie taka z rana umiesza jakiegoś gówna z twarogiem, wrzuci coś zielonego, zrobi fotkę na insta i się lansuje.
A zapytasz się ile zrobi w przysiadzie, to co? To gówno zrobi co najwyżej, bo trenuje ją super trener personalny co każe skakać i robić fikołki, a porządnego przysiadu ze sztangą tu już #!$%@? nie chce się nauczyć, ale się #!$%@?łem dajcie mi mordoklejke.
  • 20
@Rasporas: padawanie, wkruwiasz się bo jesteś na początku drogi
potem będzie łatwiej, nie będziesz musiał obserwować co one jedzą, będziesz interesować się tylko tym co ty masz do zrobienia
po jakimś czasie dojdziesz do formy że to one zaczną się interesować tym jak to robisz
@Rasporas: A olac zdanie ludzi oderwanzch od rzeczwistosci, rozni ludzie jedza kebsy pomimo ze to faktcznie smietnikowe jedzenie, kebsy jedza wszyscy od samcow beta po alpha jak i samice x i y, walic jednostki i ich zdanie.
jak mnie #!$%@?ą te pseudo FIT laski


@Rasporas: to jeszcze pół biedy, jak tam sobie coś podskakuje i dba o siebie i swoja dietę.
Najbardziej to wkurzają pseudoFIT laski co mają z 18-20 lat i figurę no po prostu młodej kozy - i jedyne co ćwiczą to palenia głupa na snapczacie. Jeszcze im dupska nie urosły po prostu, albo taką mają figurę, a wszystko co zeżrą - idzie w pompowanie cycków
Pobierz hrumque - > jak mnie #!$%@?ą te pseudo FIT laski

@Rasporas: to jeszcze pół biedy, ...
źródło: comment_G0762eqXNhWM6zQym1rSJD3RxH9mV2TF.jpg
@Rasporas: źresz drogie, tłuste, niezdrowe, niewiadomego pochodzenia(mięso),
i dałeś się nabrać na te całą kapitalistyczną formułke (inni kupujo to ja nie moge ? co se bede żałował) i płacisz regularnie haracz bo dałes sobie w wmówić że chcesz to żreć,