Wpis z mikrobloga

@AvantaR: Design staromodny, ale strona czytelna, czego szukasz to znajdziesz, na bieżąco aktualizowana..


@Morit: Myślę, że nawet słowo "design" jest tutaj niemałym nadużyciem. Ale spoko, widać zbyt wiele wymagam od tak poważnej instytucji :D
@AvantaR: lepsza taka niż nieudolne wersje mobilne gdzie nie można nic znaleźć.


@magik111: No ja tam bym wolał taką, która spełnia aktualne standardy, wyglądem nie sprawia, że oczy krwawią, a informacje są łatwo dostępne. Ale widzę, że wśród wykopków nagle sami miłośnicy dinozaurów :D
Tak, zbyt wiele wymagasz od instytucji, która nie ma nic wspólnego z tworzeniem czy obsługą stron internetowych.


@Morit: Czekaj, czekaj, czy Ty mi tu sugerujesz, że firmy spoza branży IT nie powinny mieć w miarę normalnych stron, bo to nie ich główna "działka" zainteresowań? No super. A firmy, które nie zajmują się telekomunikacją, niech nie używają telefonów komórkowych :D
@AvantaR: Mi się nawet podoba ten retro styl. Żadnych oczojebnych reklam, wszystko przejrzyste i czytelne. Każda informacja na wyciągnięcie ręki. Dla mnie całkiem ok.


@pytaks: Tylko, że to nie styl. To jak powiedzieć, że samochód z lat 70 jest w stylu retro :D