Wpis z mikrobloga

Pytanie do prawdziwych znawców gier.

Nie pamiętam jak nazywała się pewna gra.
Grałem w nią gdzieś w okolicach 1998-2000. Jedyne co pamiętam to:
- Sterowaliśmy postacią z widokiem za pleców pełne 3D
- była tam genialna jak na tamte czasy mechanika gry, bo można było robić salta i różne inne wygibasy z mieczem czy to toporem i uderzać w potworki powodując ucinanie im kończyn
- biegało się w jakichś jaskiniach z potworkami
- ważne jest to że potworki nazywały się chyba KOBOLTY albo jakoś tak ;/
- można było też walczyć na arenie i masakrować potwory
- gra była chyba dołączona do jakiejś gazety w tamtych czasach, nie pamiętam tylko jakiej może to był cd-action albo click, albo takiej trzeciej której nazwy nie pamiętam..
- w tamtych czasach pamiętam grałem jeszcze w turoka, w gre z wampirem chyba darkein to nazywało się też nie pamiętam. Przytaczam tylko miej więcej gry które też grałem w tym czasie.

#gry #retrogaming #pcmasterrace
Pobierz n1troo - Pytanie do prawdziwych znawców gier. 

Nie pamiętam jak nazywała się pewna...
źródło: comment_0Xxcj2G1ZOctdprXMsVop0hmlLKgKJkO.jpg
  • 16
@n1troo Pamietam, że w CD-Action było demo tej gry, w ktorym była dostępna chyba tylko arena na której można było walczyć przeciwko humanoidalnemu dzikowi lub przeciwko szkieletom.
Nie wiem jakim cudem z mojego chaotycznego opisu trafiłeś na to ale wiedz, że jesteś wielki :D


@n1troo: Normalnie w tamtych czasach nie bylo praktycznie takich gierek na pc'ta a jeśli były to dosłownie może z dwie. I Die By The Soword jest praktycznie za każdym razem wszędzie przytaczany jeśli ktoś tylko wspomni i mechanice miecza czy odpadających kończyn w grach. Aż sam się chciałem pytać czy to nie ta gra
@Horvath: W starszych grach ten proces często #!$%@? kolory. W DBTS sprawia dodatkowo, że czas płynie tylko podczas ruszania myszką(przynajmniej pod win 7 tak miałem) ¯_(ツ)_/¯