Wpis z mikrobloga

Hej #nocnazmiana

Macie okazję zadać swoje pytania profesjonalnej prostytutce. Pracuję w Warszawie. Wyłącznie w hotelach.
Specjalizuję się w girlfriend experience i lekkiej dominacji. Cena od 800 zł za spotkanie do 4000 zł za wspólny weekend.Tak, mam konto na roksie. Tak, to ja na zdjęciu. Nie, nie zrobię #usunkonto

O co mnie zapytacie?
KarolinaXXX - Hej #nocnazmiana

Macie okazję zadać swoje pytania profesjonalnej pro...

źródło: comment_S5IQkHlWM5NvrKZkB7VF0bzqswSeZTec.jpg

Pobierz
  • 320
też rysowałas #!$%@? dzieciom jak ja?


@vrohn: Jestem dziewczynką. Dziewczynki rysują sobie w zeszytach waginy :)

połykasz ? Z dupy do buzi tez ? Dlaczego miałbym zapłacić Ci 8 stow za spotkanie jeśli można 4 razy mniej za ten sam czas gdzie indziej ?


@Shmit: Jeszcze raz. Jeśli dla Ciebie ma znaczenie to, że możesz wsadzić gdzie chcesz i dojść na co chcesz to pewnie nie jestem warta pieniędzy. Ale
przyjdzie kontrola z US to co im powiesz?


@zloty_wkret: A co mam im powiedzieć? Wszystkie pieniądze są rozliczone. Urząd o nich wie.

no dobra ale umiesz coś czy tylko jesteś miła za ta kwotę xD ? Bo wiesz głębokie gardło, połyk i wiele innych rzeczy ma znaczenie a nie to ze jesteś miła. Bo miłe są wszystkie laski którym na czymś zależy


@Shmit: Jesteś chyba bardzo niedoświadczony seksualnie. Mężczyźni mają
po co to robisz i jakie masz inne umiejetnosci poza zadowalaniem klientów? Potrafisz coś jeszcze, znasz się na czymś? Skąd pomysł żeby zająć się takim zawodem. Co planujesz w przyszlości w kontekście swojego fachu? Myślałaś o założeniu rodziny? Masz narzeczonego/chłopaka?


@sztilq: Bo to bardzo przyjemne i bardzo dobrze płatne :) Mam wykształcenie wyższe magisterskie. Poza profesją jestem właścicielką kwiaciarni. Resztą moich finansów i inwestycji zajmuje się ktoś inny. Oprócz tego prowadzę