Wpis z mikrobloga

Hej #nocnazmiana

Macie okazję zadać swoje pytania profesjonalnej prostytutce. Pracuję w Warszawie. Wyłącznie w hotelach.
Specjalizuję się w girlfriend experience i lekkiej dominacji. Cena od 800 zł za spotkanie do 4000 zł za wspólny weekend.Tak, mam konto na roksie. Tak, to ja na zdjęciu. Nie, nie zrobię #usunkonto

O co mnie zapytacie?
KarolinaXXX - Hej #nocnazmiana

Macie okazję zadać swoje pytania profesjonalnej pro...

źródło: comment_S5IQkHlWM5NvrKZkB7VF0bzqswSeZTec.jpg

Pobierz
  • 320
O #!$%@?. Żeby być dziwką to chyba rzeczywiście trzeba chodzić z głową wyżej niż się sra, i ty to masz. Pewność siebie z bycia dziwką no nieźle. Tutaj odpadam. Jak w ogóle takie świństwo można komuś wywinąć? I co myślisz że będzie szczęśliwy jak się dowie?


@caribbean: Myślę, że całe mnóstwo ludzi żyje szczęśliwie w nieświadomości i całe mnóstwo nieszczęśliwie rozeszło się po wyznaniu prawdy. Bądź prawdziwy jeśli chcesz, ja wolę
@KarolinaXXX ja wolę być szczęśliwa i nie widzieć o grzeszkach innych

Ale tu nie chodzi o to żebyś ty wiedziała o grzeszkach innych. Tu chodzi o to żeby inni wiedzieli o twoich. Tu chodzi o to że mówisz że lepiej wiesz co innych uszczesliwi chowając prawdę. No sama powiedz, ile facetów zrezygnuje ze spotykania się z tobą gdy powiesz że byłaś/jesteś dziwką. Czyli musisz się albo nie zakochiwać albo kłamać.
jeśli to nie bait to:

1) co skłoniło cię do podjęcia prostytuowania się?

2) czy pochodzisz z ubogiej/rozbitej rodziny?

3) czy miałaś kiedyś problemy z groźbami klientów albo ich żon/partnerek?

4) jaki przedział wiekowy klientów najczęściej korzysta z twoich usług? Wg ciebie czym mogą się zajmować w życiu?

5) czy masz świadomość, że to co robisz teraz w życiu odciśnie swój ślad w przyszłości?

6) czy ktoś z twojej rodziny/znajomych wie czym
@troglodyta_erudyta no ja nie popieram tego co opka robi, ale jedno jest ciekawe - jej możliwość zobaczenia różnych zachowań ludzi dotyczących tej najbardziej skrywanej sfery dla większości, czyli intymnej. Czyli jak to wygląda w rzeczywistości. Myślisz sobie o kimś: tak albo tak, ale jest zupełnie inaczej
@KarolinaXXX: Jeez, ile tutaj nienawiści. Jeśli nie bajt, to dziewczyna zarabia swoje według własnego uznania, ale NIKOGO nie krzywdzi, a chcieliby ją utopić. Weźcie się leczcie, bo to wygląda, jakby wam żal dupę ściskał, że ma z tego tyle kasy xD

1. Co zainicjowało pierwszy raz? Nie pytam o przebieg w łóżku, tylko czy to ty sama wpadłaś na taki sposób zarobku? Nikt cię nie namawiał? Sama znalazłaś wtedy pierwszego klienta,
w którym miesiącu rodzi się najwięcej dzieci ?


@shik0f: we czwartek

chciałbym by ta pupa delikatnie muskała moją twarz :)


@wrexwaz: nie delikatnie, zrób to co się robi z arbuzem!

z łatwością się nauczyłaś olewać komentarze dzieciarni i opinie różnych ,,świętoszków", nie przejmować się epitetami, czy to jednak trudne i silisz się na maskę?


@Bartholomaeus: pierwszy raz mam okazję spotkać się z tak wyrazistymi opiniami. anonimowość internetu ułatwia to