Wpis z mikrobloga

Hej #nocnazmiana

Macie okazję zadać swoje pytania profesjonalnej prostytutce. Pracuję w Warszawie. Wyłącznie w hotelach.
Specjalizuję się w girlfriend experience i lekkiej dominacji. Cena od 800 zł za spotkanie do 4000 zł za wspólny weekend.Tak, mam konto na roksie. Tak, to ja na zdjęciu. Nie, nie zrobię #usunkonto

O co mnie zapytacie?
KarolinaXXX - Hej #nocnazmiana

Macie okazję zadać swoje pytania profesjonalnej pro...

źródło: comment_S5IQkHlWM5NvrKZkB7VF0bzqswSeZTec.jpg

Pobierz
  • 320
wolisz paprykę zielona czy czerwona a może żółta??


@NieZegnamSieWoleWitac: czerwoną do kanapek, wszystkie kolory do leczo

wy serio sobie wszystkie robicie beke z tych typów co do was przychodzą? Trafi się ktos kto jednak zrobił mega dobre wrażenie?


@czv1: Nie bardzo wiem o czym mówisz. Żaden klient by do mnie nie przyszedł, gdybym ich wyśmiewała.

grasz w jakieś gry na kurniku?


@vrohn: Grałam w kalambury gdy byłam w szkole
Rok 2018 w pigułce - #!$%@? się w stolicy, udzielę wywiadu. Sprostuję, bo rozumiem, że IQ kogoś kto nogi rozkłada za pieniądze może nie być zbyt wygórowane. Jak NICZEGO sobą nie reprezentujesz to nie jesteś materiałem na wywiad, bo wywiad o niczym nie jest bynajmniej interesujący. Rozumiem, że szukasz źródła dowartościowania w związku z wykonywanym zawodem zabierającym godność człowieka, ale wykop to chyba ostatnie miejsce gdzie je znajdziesz.
połykasz ? Z dupy do buzi tez ? Dlaczego miałbym zapłacić Ci 8 stow za spotkanie jeśli można 4 razy mniej za ten sam czas gdzie indziej ?


@Shmit: Klienci nie płacą mi za opróżnianie zbiornika. Płacą za realizację fantazji.

jak złapać jakieś auto na drodze, od północy próbuje a nadal zostało mi jakieś 40km do domu


@zagulal: Może spróbuj drugim kciukiem?

wstaw ktoś tego mema z nosaczami, gdzie jeden
Taką fotke to sobie mogę sam zrobić. Udowodnij, że to Ty i przejdziemy do pytań ;d


@yaah: Nie mam potrzeby nic udowadniać. Jeśli nie wierzysz to nie zadawaj pytań. Nie sądzę, żeby kogokolwiek interesowała twoja opinia.

Spider z Grochowa się o Ciebie pytał ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tommo22: Kto to?

jak bardzo trzeba być przegrywem żeby płacić 4k za kilka ruchów frykcyjnych


@RybOssom: Jakim trzeba