Wpis z mikrobloga

@softleather: To już moje drugie Subaru, ale pierwszy STI i z salonu więc wrażenia mega fajne. Czekałem na niego kilka tygodni i dzień, w którym po niego przyjechałem będzie jednym z tych, które się zapamiętuje do końca życia :) Wrażenia z jazdy super. Prowadzi się zupełnie inaczej niż mój poprzedni WRX. Ale stare Subaru zbierało się lepiej bo było podkręcone i wydech był... głośniejszy :) Więc szybko wpadł program i nowy
nie mam dużych wymagań jeśli chodzi o komfort :)


@kiwajakotako: ja też nie wymagam kosmosu, wręcz ta prostota technologiczna (w sensie rozwiązań - żadnych tam modułów komfortu domykań szyb cudów wianków i CANów) ma swój urok, ale za to plastikowość (i delikatność, by tandetnością nie nazwać, tego plastiku) wykonania wnętrza trochę mnie boli
@JednookiTaboret: Ubezpieczenie OC/AC ok. 5 tys. zł za rok. Pierwszy przegląd dopiero będę miał więc nie wiem jaka cena będzie. Często wymieniam olej i tu cena różna bo zależy od tego gdzie to robisz. Wymiana oleju w serwisie to koszt ok 550 zł z tego co pamiętam. Ja to robię u nich ze względu na gwarancję. Wymiana oleju co 5-7,5 tys. km najlepiej. A paliwo to już jak kto lata :)