Wpis z mikrobloga

Nie tankujcie na Orlenie.
Ja w lutym miałam pusto, najbliżej był Orlen (Warszawa, Limanowskiego 25). Zatankowałam tam benzyny za 50 zł. I to był wielki błąd.
Samochód przestał jechać. Już chciałam dzwonić do mechanika, że popsuty, ale pomyślałam, że to może ten syf z Orlenu.
Silnik się dławił, nie wchodził na wyższe obroty, na niskich nie jechał, spod świateł rozpędzał się wolniej niż wóz drabiniasty. No masakra. Nigdy już nie zatankuje na Orlenie, nigdy nic już tam nie kupię, nawet herbaty. Tylko Shell. Zawsze dobre paliwo, najlepsze Shell V Power Nitro + 100. Nie tankujcie na Orlenie, mówię Wam. Nawet za 10 zł. Szkoda samochodu ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Wołam @daniel186: @GraveDigger: @fenis: @lysyzlasu: @nokash: @goferek: @xetrov bo to do nich jest komentarz, a dodaję go w formie wpisu, żeby wszystkich Was Mircy ostrzec.

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #orlen #samochody #motoryzacja #motomirko
  • 142
@MyshaM: tankuje tylko na orlenie, moja nexia nie wiem czy przeżyła wymianę filtru paliwa czy przewodów hamulcowych przez cale swoje 21 letnie życie, i na orlenowskim jeździ to najlepiej xD

Idąc dalej, mój brat pamiętam miał skuter chiński a jakie to gówno jest to każdy wie. Filtr paliwa lepiej zrobić ze szmatki i kubka którym płuczemy buzię po umyciu zębów, jedynie paliwo z orlenu przyjmował xD na reszcie się dławił dusił
TymRazemNieBedeBordo - @MyshaM: tankuje tylko na orlenie, moja nexia nie wiem czy prz...
@LaFlare: nic. To prawdziwa historia ku przestrodze.
@fenis: bo komentowałeś wpis o tankowaniu za małe kwoty i zamiast dodawać odpowiedź, dodałam wpis
@DzonySiara: wlałam mniej więcej 12 litrów, to u mnie 1/4 baku. Nie mogło być mowy o jeździe na oparach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pan_Qcek: nie, benzynowy
@benzdriver: @xetrov: rzy zalewaniu pustego baku na Shellu nic takiego nie miało miejsca, zrobiłam