Wpis z mikrobloga

za @oficer-prowadzacy
Od @oficer-prowadzacy

Volvo Amazon WXA. Dzisiaj jeszcze nie było. A na pewno nie było jeszcze mojego autorskiego zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wrzuciłbym coś więcej z Warszawy ale też innych ciekawych lokacji (np.: parking policyjny zawierający sporo czarnych tablic), ale niestety największy rak tego portalu (bo w przeciwieństwie do reszty raka nie ma opcji jak go zablokować) uwalił mi konto do końca czerwca za próbę ruszenia ichniejszego betonu.
Pewnie najlepiej żeby ten portal padł jak Nasza Klasa, ale jest tu wciąż sporo fajnych osób (to do ludzi z gatunku "jak nie podoba się wykop to usuń konto"), dla których mimo wszystko warto tu być (dopóki nie powstanie jakaś lepsza alternatywa).

Pozdrawiam wszystkich porządnych mirków, a osobom z moderacji dedykuję pewien wiersz wielkiego polskiego poety Tuwima (konkretnie ten o mezaliansie).


#czarneblachy #samochody #motoryzacja #carboners #moderacjacontent
wytrzzeszcz - za @oficer-prowadzacy
Od @oficer-prowadzacy

Volvo Amazon WXA. Dzisi...

źródło: comment_LLnKdPx4SGIgaI7KleqKFQuaKs8yjqfd.jpg

Pobierz
  • 7
Wrzuciłbym coś więcej z Warszawy ale też innych ciekawych lokacji (np.: parking policyjny zawierający sporo czarnych tablic), ale niestety największy rak tego portalu (bo w przeciwieństwie do reszty raka nie ma opcji jak go zablokować) uwalił mi konto do końca czerwca za próbę ruszenia ichniejszego betonu.

Pewnie najlepiej żeby ten portal padł jak Nasza Klasa, ale jest tu wciąż sporo fajnych osób (to do ludzi z gatunku "jak nie podoba się wykop