Wpis z mikrobloga

#ankieta #gry #grykomputerowe #grypc #grajzwykopem #intothebreach #glupiewykopowezabawy
Mam nadzieje, że ludzie z tagów mnie nie zeżrą xD

Pogrywam sobie ostatnio w Into the Breach . Odblokowałem już prawie wszystkie drużyny(poza Secret Squadem) i doszedłem do wniosku, że niektóre teamy są niemożebnie #!$%@?.
Dlatego też postanowiłem zrobić ankietę, która pozwoli wybrać NAJGORSZY* zespół mechów z gry Into the Breach. Miło by było jakby chciało się wam uzasadnić wybór.

Głosów pewnie nie będzie dużo, ale chyba warto zobaczyć czy jest dużo ludzi z opinią do podobną naszej :D

Shamson - #ankieta #gry #grykomputerowe #grypc #grajzwykopem #intothebreach #glupiewy...

źródło: comment_VkuxS3x7aSImitR24g8t1bCuIBDwSb79.jpg

Pobierz

NAJGORSZY zespół mechów w grze Into the Breach to:

  • Rift Walkers 4.2% (1)
  • Rusting Hulks 4.2% (1)
  • Zenith Guard 4.2% (1)
  • Blitzkrieg 8.3% (2)
  • Steel Judoka 12.5% (3)
  • Flame Behemoths 29.2% (7)
  • Frozen Titans 8.3% (2)
  • Hazardous Mechs 20.8% (5)
  • Secret Squad 8.3% (2)

Oddanych głosów: 24

  • 4
W ankiecie nie mogę brać udziału, więc tylko się wypowiem. Wahałem się pomiędzy Flame Behemoths a Steel Judoka. Ostatecznie wygrał Steel Judoka, głównie przez niski potencjał dmg - zarówno Prime jak i Ranged zadają małe obrażenia, a do tego wymagają dość specyficznych warunków, żeby w ogóle je zadać. Rozumiem jaką ideą miała kierować się ta drużyna(wystarczy spojrzeć na pasywny skill klasy Science), ale bardzo ciężko wrzucać robale na siebie, jeżeli te rozłażą
@TotalDisaster: Chyba nie ma sensu używać mirkolist xD Pierwsze miejsce mnie nie dziwi, natomiast drugie już trochę bardziej :D Trzecie ex aequo Steel Judoka z Blitzkriegem. Może kiedyś jak będę sławny i bogaty zrobię tę ankietę jeszcze raz xD
@Shamson mnie dziwi flame na 1 miejscu bo wg mnie są najlepsi, przynajmniej mi się nimi najlepiej grało. Głosuje na hazardus bo są beznadziejni przez to że żądają damage sobie