Wpis z mikrobloga

Oh Mirki, po serii niepowodzeń w życiu chyba znalazłam sekret szczęścia (a na pewno lepszego samopoczucia). 2 miesiące temu zaczęłam nowa prace, troche powiązana ze sportem, kupiłam rolki, a niecały tydzien temu rower. Razem na tych 2 sprzętach zrobiłam juz grubo ponad 300 km! Dzisiaj przy ściganiu autobusu poszedł łańcuch w nowej zabawce :( no ale przez to, ze rower nie działa miałam czas posprzątać i takie oto zdjęcie zrobiłam. Postanowiłam sie pochwalić swoimi sportowymi akcesoriami, a co! #rower #rolki #sport #singlespeed #chwalesie i troche #baseball bo kij też się załapał :D
beboktrzynasty - Oh Mirki, po serii niepowodzeń w życiu chyba znalazłam sekret szczęś...

źródło: comment_NDiSZBomc15fM0le6Bon0GRvc4EHWSuO.jpg

Pobierz
  • 59
@skinnydog: to był najsłabszy łańcuch jaki można sobie wyobrazic ;D kolega ktoey asystował mi w kupnie roweru powiedział ze to bedzie pierwszy element który bedzie do wymiany, pojzniej bedą piasty pewnie. No ale w koncu największa zabawa jest przy naprawie i budowaniu ;)
@dymel: no moze kapke wiecej ale jedyne przewyzszenia to spowodowane sa przez cieki wodne i wisle. Bida tam okrotna. A gora jedyna w okolicy to gora kalwaria chyba xD