Wpis z mikrobloga

@Helsantonio_Montes: nie wiem już czy jesteś trollem czy nie bo z jednej strony to tak wygląda a z drugiej widziałem na tym portalu już podobnych przygłupów ale trudno mam wolny wieczór więc mogę ci odpowiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odpowiadając na pytanie, rap jest strasznie prostacki, jakis prosty bit w metrum 4/4 żeby seby mogli sie bujać

Bzdura, nie wiesz kompletnie o czym piszesz, twoje postrzeganie rapu
  • Odpowiedz
  • 0
@ShadyTalezz popek i cypis to wybitni intelektualiści znają tyle słów i śpiewają w off beat wybitni muzycy

XDDDDDD

Tutaj głównie mówimy o polskim rapie i zrobilem taki sam wpis ale z metalem i tam nikt takiego bólu dupy nie złapał jak pseudo znawcy rapu XD
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: wziąłeś dwóch artystów i przez ich pryzmat chcesz oceniać cały polski rap?
To taj jakbyś całą muzykę gitarową przez pryzmat Nickelback albo Slipknota oceniał, już się nie pogrążaj i nie chowaj teraz za prowokacjami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@ShadyTalezz nie no masz plusika za merytoryczny i mądry komentarz i muzyka powinna być urozmaicona, a w radiu powinien leciec, rap, metal, pop wszystkiego po trochę a nir w koło to samo

A skoro juz sie tak przywalam, najgorszym scierwem muzycznym są studyjne #!$%@?, które charają prosto na ryj fanom gdycpodczas koncertu lecą z playbacka jak np alvaro soler w sylwestra w polsce

Ludzie płacą setki monet by zobaczyc jak artysta wykonuje
H.....s - @ShadyTalezz nie no masz plusika za merytoryczny i mądry komentarz i muzyka...
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: w radiach powinno lecieć to na czym radia najlepiej zarobią i czego ludzie chcą słuchać i tyle, dziś radia słuchają głównie ludzie którzy nie za specjalnie interesują się muzyką i to co w nich leci w zupełności im wystarcza i nie ma w tym nic złego, to oni są właśnie targetem większości rozgłośni. Gdy ktoś chce czegoś więcej ma wiele innych możliwość, dostęp do muzyki jest łatwiejszy niż kiedykolwiek indziej
ShadyTalezz - @HelsantonioMontes: w radiach powinno lecieć to na czym radia najlepiej...
  • Odpowiedz
Teraz to jakaś mieszanka ,JA WALE!!! Gdzie ta stara młodzież ,rodzice zróbcie coś .Jeden z epem i głośniczkiem i słucha jakieś małpy :/ jak tu im pomóc tym nie którym
  • Odpowiedz