Wpis z mikrobloga

Mirki spod #mikrokoksy i #mirkokoksy w piątek pojechałem do mechanika. Miało być max godzina. Po dwóch tak zglodnialem że poszedłem do sklepu żeby coś zjeść. I chciałem kupić coś bez cukru i żeby się dało zjeść i nie mogłem znaleźć. Co kupić w takich sytuacjach żeby zjeść i żeby żołądek był pełny.
I druga rzecz...
Mam ogromną prośbę chciałbym zmienić swoje nawyki żywieniowe. Ważę około 100 kg przy 190 cm / 40 lat więc tragedii nie ma ale chciałbym zacząć dbać bardziej o swoje zdrowie. Ale też nie chce popaść w jakieś ekstremalne historie typu wege czy kurczak z ryżem siedem razy w tygodniu. Możecie polecić coś do poczytania lub obejrzenia. Małymi kroczkam, wtedy może się uda coś zmienic w moim życiu.
#falszywyrozowypasek #zdrowie #gotujzwykopem obserwuje 2800 ludzi więc chyba coś w tym jest
  • 8
@Sl_w_k_1: jeśli ma to być słodkie to banan, batony dobrej kalorii czy inne raw, 100% owocowe (sam cukier, tylko naturalny), musy owocowe albo saszetki typu day up, gorzka czekolada, mieszanka studencka, chociaż tam jest często cukier. Z niesłodkich dowolne mieszanki orzechów, ser żółty w plastach albo paluszkach, camembert, parówki, albo kabanosy o czystym składzie, kefir w butelce, ciasteczka babci Ani. W sumie sporo tego, zależy co się je, lub czego się
@Sl_w_k_1: no to zmieniaj pomału - wywal z szafek przetworzone żarcie i bazuj na nieprzetworzonym, a jak chce Ci się czegoś, co jest niezdrowe, szukaj zdrowych zamienników, po czasie i one będą mniej potrzebne.
@Sl_w_k_1: zainstaluj myfitnesspal albo fitatu czy jakoś tak i co jesz to spisuj do dzienniczka i po tygodniu czy dwóch zobacz co się dzieje z wagą. Musisz mieć deficyt, więc ucinaj na przykład porcje lub najbardziej kaloryczne jedzenie, jak dołożysz do tego spacer lub inną formę ruchu to już w ogóle będzie super ()
@Sl_w_k_1 jak chcesz dietę którą stosowałem i schudłem 60kg to napisz do mnie pw ze swoim mailem. Kilku mirkow dostało moja dietę i nawet jeden jakiś czas temu pochwalił się że zrzucił wagę.