Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Misie brzuszek mi urus po zimie. Nadwagi nie mam, ale już bliżej niż dalej(,). Czy bieganie 3 razy w tygodniu może pomóc pozbyć się za dużego brzuszka? Jakieś konkretne plany treningowe, interwały itp.? Czy na odchudzanie to nie bieganie nie pomaga?
#bieganie #odchudzanie #pytanie
  • 14
@giebeka:
BIEGASZ A BRZUCH ZOSTAJĘ ???

Ostatnio faktycznie stało to się dość częstym problemem u wielu z nas ...

Biegasz regularnie, a pomimo tego płaski brzuch wciąż się nie pojawia. Jest to często spotykany scenariusz. Wystający pomimo morderczych treningów brzuszek może być przyczyną frustracji oraz utraty chęci do dalszych ćwiczeń.

O diecie:

Dieta na zgubienie brzucha to opracowany przez dietetyków ogólny system wspomagający skuteczne odchudzanie. Opiera się on na kilku elementarnych
Trening interwałowy najlepszy na duży brzuszek :

Z każdym dniem rośnie popularność „interwałów” w przypadku zrzucania brzucha. I słusznie, bo ten typ treningu jest bardzo efektywny pod wieloma względami. Poprawia kondycję fizyczną i ogólną sprawność, świetnie rozwija wydolność szybkościową i pozwala spalić tankę tłuszczową jeszcze długo po treningu
Najlepiej wykonywać go min. 3 razy w tygodniu aby przyniósł pożądany efekt

Ponieważ treningi interwałowe bardzo mocno angażują organizm, to decyzję o ich rozpoczęciu powinno się skonsultowac z lekarzem.

Mam dla was dwie propozycje biegowych treningów interwałowych. Pamiętajcie, by nie pomijać części wstępnej i końcowej!

PROPOZYCJA NR.1

Cześć wstępna:

Rozgrzewka – trucht, dodatkowo rozgrzewka atletyczna: wymachy, wykroki, podskoki itp. – 5-7 min

Część zasadnicza

1 minuta szybki bieg / 2 minuty lekki
@KILa: Zrobiłem tę propozycję pierwszą. Strasznie się wymęczyłem, na początku truchtałem ten 'lekki trucht', potem już nie dałem rady i musiałem maszerować. Ogólnie to prawie 40 min wyszło. Troszkę za długo chyba dla mnie. Polecasz coś skrócić czy mam się tak męczyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@giebeka:
Możesz robić sobie na początek:
Ok 3km rozbiegania, później się dobrze porozciągać
100/200/300/200/100
- Biegniesz 100m bardzo szybko na 90% później trucht 100m
- Biegniesz 200m bardzo szybko na 90% później trucht 100m
- Biegniesz 300m bardzo szybko na 90% później trucht 100m
- Biegniesz 200m bardzo szybko na 90% później trucht 100m
- Biegniesz 100m bardzo szybko na 90% później trucht 100m
i na koniec 3km spokojnie
Jak będziesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KILa: Można powiedzieć że nie biegałem, tzn rok temu tak może z miesiąc interwały z endomondo.
Waże jakoś 86(max 2kg więcej) przy wzroscie 192. Rok temu było 81 dlatego się muszę wziąć za siebie.