Wpis z mikrobloga

Mircy, pijcie ze mno kompot!
Dowiedziałem się, że bank przyznał mi dług na mieszkanie!

Wieczorem jak będę jeszcze żył, bo prawie nie spałem zrobię małe rozdajo, ale do rzeczy.

Kompletnie nie mam pomysłu na mieszkanie. Może ktoś zechciałby mi pomóc - oczywiście mimo jak na polaka przystało to janusz ze mnie słaby - ale nie za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie oczekuję prezentacji w 3D i innych wodotrysków, ale jakby ktoś pomógł podrzucić pomysł na łazienkę, kuchnie, salon i ogólnie kolorystykę oraz układ mebli w całości

Teraz czego jesteśmy pewni:
-Nie chcemy standardowej na dzisiejsze czasy białej kuchni w połysku,
-Podoba nam się styl skandynawski,
-Mamy na oku takie panele w całym mieszkaniu poza łazienką, ale nie jesteśmy do tego przywiązani, więc możemy się dostosować, ale żeby było podobnem
-W łazience chcielibyśmy wannę, pewnie pod zabudowę, duża nie wejdzie, ale zawsze jakaś,
-Nasza sypialnia to 1.12, chcielibyśmy łóżko, minimum 160, obecnie śpimy na kanapie 120 więc 160-180 będzie okej.

W drugim pokoju będzie duże biurko i inne, ale to już mniejsza póki co, najważniejsza będzie otwarta kuchnia z salonem, zdjęcia mieszkania od środka dostępne są tutaj innych nie mam póki co.

Osoba chętna może się odezwać na PW lub w komentarzu w celu ustalenia całości ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#aranzacjawnetrz #projektowanie #projekt #budujzwykopem #remontujzwykopem
KornixPL - Mircy, pijcie ze mno kompot! 
Dowiedziałem się, że bank przyznał mi dług ...

źródło: comment_TE5tQzPTuXFy4zJlQ4q1Q33ZRV6xtexY.jpg

Pobierz
  • 270
@KornixPL: w wiatroiłapie za duzo nie nawalczysz, moze jakis mini sufit podwieszany z dwoma zarowkami led ? to tego jakis maly wieszak z mala szafka na kilka butow i z lustrem, zona bedzie sie przegladac (dwie zarowy led 8 w jej styknie) w duzym pokoju zrob sobie jakis sufit podwieszany w ksztalcie fali, i w srodek rowniez jakies ledy, ja robilem niedawno w przedpokoju i wyszedl ladnie, jak chcesz moge podeslac
@KornixPL z wymiarami nie masz? Bo kiepsko zgadywać xd 2 sketchupie można łatwo skalowac rzeczy :p Pewnie zacząłeś wpisywać wymiary w cm, a domyślnie masz ustawione mm.
@fra234: Tylko że w kuchni go nie mam gdzie umiejscowić.

@vind: Wymiarów dokładnych nie mam, może są w umowie, ale nie mam jej przy sobie :C
W sketchupie importowałem gotowe projekty, więc może stąd zła skala, ale nie byłem aż taki pro żeby samemu ją zmieniać
@vind: Ja tam lubię oglądać, ale może w programie jest efekt WOW bo zmieniają ruderę w normalne mieszkanie.

@drhipis: Ja się do tego nie nadaję :P Nie mam wyobraźni do wnętrz, jak już napisałem kiedyś, ja mogę mieszkać wszędzie gdzie będzie kibelek, lodówka i łóżko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KornixPL jej programy są spoko dla prostych ludzi którzy chcą coś zmienić w pospeerelowskiej ruderze. Jak porównasz to z np. tym różowo-szarym mieszkaniem z fp, który podlinkowałem to wygląda jak praca domowa gimnazjalisty zestawione z rozprawą doktorską ¯_(ツ)_/¯
Imo fajnie by było pgdyvy kuchnia była w tej wnęce na lewo od wejścia, ale pewnie niemożliwe to z racji braku pionu :c
@Leniek: Jezu na pinteresta to już nie wchodzę, w niedzielę odpaliłem o 12 i przeglądałem do 19, znalazłem milion pomysłów ale żaden nie pasował by do naszego mieszkania :C

@banan-smietana: Już myślałem, że jakieś lampy do naświetlania czy coś takiego :P

@vind: Prawda, w sumie jakby mieli zrobić mieszkanie od podstaw to nie było by takiego zaskoczenia zmianą