Wpis z mikrobloga

Nie wiem, czy natura mogła bardziej upodlić człowieka (w tym przypadku kobiety) niż jak sprawiając, że jest to fizjologicznie normalne, że co miesiąc (a w niektórych przypadkach co dwadzieścia kilka dni!) z narządów rozrodczych wypływa w niedługich odstępach czasu (dzień i noc) przez łącznie kilka dni około 50-70 ml krwi, czemu towarzyszy ból, złe samopoczucie, biegunki, zaparcia, nieprzespane noce i inne atrakcje, i tak około 13-14 razy w roku, od około 12 do około 50 roku życia, co daje łącznie około 500 okresów w życiu kobiety. Serio, nie wiem, czy jest coś gorszego, bardziej męczącego i niewygodnego, co jest u człowieka normalnym stanem fizjologicznym. Pomijam oczywiście ciążę i poród. Masakra. (,)

#boldupy #zalesie #zdrowie #rozowepaski
  • 61
Nie wiem, czy natura mogła bardziej upodlić człowieka (w tym przypadku mężczyzn) niż jak sprawiając, że jest to fizjologicznie normalne, że codziennie muszą golić szczecinę z twarzy czemu towarzyszy ból i podrażnienia, i tak około 365 razy w roku, od około 15 roku do końca życia, co daje ok. 18k goleń do emerytury


@Sepia: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sepia: W zamian macie orgazmy wielokrotne i ogólnie w cholerę mocniejsze, nie musicie się przejmować czy wam stanie, dłuższe życie, coraz bardziej uprzywilejowaną pozycję na rynku pracy, uczelnianym, możecie pozwolić sobie na bycie umiarkowanie biernymi i dalej macie powodzenie o ile gęba nie -1/10, niższy wiek emerytalny... itd. itp. Szczerze, za to wszystko brałbym wyciek z otworu z uśmiechem.
@Dpdp

Niestety ewolucja w dzisiejszych czasach już nie ma możliwości funkcjonować poprzez selekcję, prawie każdy może zostawić geny. Więc w puli są okresy bolesne, niebolesne, krwawe, plamiące i inne #!$%@? migrenowe.

Jak by dawniej "okresy bolesne" były wykluczające ze spółkowania to dzisiaj kobiety byłyby szczęśliwsze xD
@Sepia: ja akurat miałam bardzo rzadko okres i nigdy bolesny, ale samo to, że cieknie jest mocno niekomfortowe. Za to nie rozumiem dlaczego natura sprawiła, że ciąża to stan, w którym kobieta tyje od kilku do kilkudziesięciu kilogramów, męczy się przy wejściu po schodach na drugie piętro, często puchnie od zatrzymującej się wody, wymiotuje, źle się czuje, musi odmawiać sobie wielu rzeczy, robi jej się cellulit, rozstępy, generalnie zmienia ciało, a