Wpis z mikrobloga

na wykopie wszyscy pochylają się nad losem brzydkich kobiet i mężczyzn, ale co z takimi zupełnie przeciętnymi? to jest moim zdaniem najgorsze, bo jako przeciętna dziewczyna nie możesz mieć żadnych wymagań wobec faceta, nawet takiego 5+/10, bo od razu zrezygnuje z ciebie i poleci do jednej z mnóstwa 2/10, których znajdzie na pęczki, i która nie będzie miała żadnych wymagań poza tym, żeby ją po prostu wybolcował. tak więc przeciętne kobiety są skazane na przegryw i samotność, ponieważ nie mają szans ani u mężczyzn 5/10, bo ci wybiorą mniej wymagające, ale brzydzsze, ani u chadów 9/10, bo ci z kolei znajdą ładniejsze. to jest prawdziwa tragedia, a nie jakieś tam niezaruchanie czy stulejka. zapraszam do rzeczowej dyskusji.

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #truestory #przegryw #tfwnobf #gownowpis
  • 64
@kwasnydeszcz: I co, patrzysz sobie z perspektywy takiej 5/10 i myślisz, że masz najgorzej? Przynajmniej masz szansę się ustatkować z takim 3/10 z jakimikolwiek pozytywnymi cechami charakteru. Różowe 2/10 mają co najwyżej szansę liczyć na bycie przeruchaną przez 1-5/10 który będzie mieć jakikolwiek charakter, a być można tylko z jakimiś totalnymi przegrywami, którzy nie dość że 1/10 to jeszcze bez pracy i żadnych ambicji.
Masz rację, ci 5/10 wybiorą mniej wymagające, a ci 9/10 wybiorą ładniejsze Gdzie haczyk? Pominelas 6, 7 czy 8 (chociaż u 8 to może raczej nie imo) u których szanse kobieta 5/10 zdecydowanie ma a takich ludzi jest swoją droga w społeczeństwie najwiecej
@kwasnydeszcz: Jak ktoś chce tylko pobolcować, to pójdzie z kimkolwiek. A jak się waha to zawsze może użyć wspomagacza w postaci ćwiarteczki. Z czasem człowiek zaczyna rozumieć, że piękna buzia, zgrabne ciało to tylko dodatek, a tak na prawdę liczy się to co partner sobą prezentuje, jakim jest człowiekiem. Mówisz, że facet ucieka gdy zaczyna się czegoś od niego wymagać. Jeżeli jest to na samym początku relacji, to może się zrazić.
Ja wgl dobrze rozumiem że to brzmi mniej więcej tak? "ja to mam najgorzej bo nie mam szans ani u dość brzydkich ani u super ładnych. To już od tych średnio ładnych bym wolała brzydkich, gardze średniactwem. Albo złoto albo gówno, nic po środku się nie liczy. " XD?