Wpis z mikrobloga

@Brainondrugs: @atrax15: Ja #!$%@?. Kupuję i sprzedaję na olx regularnie, zawsze wpłacam i wymagam wpłaty z góry. Nie chce mi się jechać na drugi koniec miasta, ani #!$%@?ć ze zwrotną przesyłką pobraniową bo komuś się jednak odwidziało. Nikt mnie jeszcze nie oszukał i ja nikogo też nie oszukałem. Na allegro też nigdy nie dostałem ziemniaka, raz jedynie nie dotarła karta pamięci za 20 zł, a kupuję od 2007.

Czuję się
  • Odpowiedz
@EugeniuszGeniusz: dla ciebie tak, dla wypoku tak, dla policji różnie, bo premia jest za mandaty i narkotyki które załatwia się dużo szybciej niż szukanie jakiegoś tam złodziejaszka z olx. No i opóźnienie, marnowanie czasu na policji to też nie są zalety.
  • Odpowiedz
@Brainondrugs: No. Raka można dostać. Przyjdzie jeden taki inteligent, uzna że próba statystyczna = 1, czyli on sam, jest dostateczna aby generalizować, i wpiera, że nikt z góry nie zapłaci.
  • Odpowiedz
@Brainondrugs na allegro to samo. Sprzedawał em GTX 970, licytacja od 750 zł, Janusz pisze do mnie na maila ze daje 550 o bierze dziś bo on już widział takie oferty. Mówię że jak udowodni to mu sprzedam ja nawet za 400, zaczął mi wysyłać linki do GTX 660 np za 500 zł xD Zaczął mnie wyzywać że jestem #!$%@? i nie znam się na cenach, po czym karta poszła za ponad
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer twoja sprawa,ja nie zamierzam narażać swojej kasy
@EugeniuszGeniusz kiedyś musi być ten pierwszy raz,mówisz chwila znaleźć oszusta?pod warunkiem że loguje się z FB na prawdziwe dane to może i chwila w przeciwnym przypadku to nie taka chwila,i co?znajdziesz go i co?pojedziesz do niego?na drugi koniec pl?i co?wlejesz mu?i co?odzyskasz kasę?zglosisz to na pały?i co?już ich widzę jak umarzają sprawę z powodu niewykrycia sprawcy,tępy mądrala
@albert107 to ja mu robię łaskę że
  • Odpowiedz