Wpis z mikrobloga

@Jelen_Szlachetny: @ixem: a z moich ze kazdy chodzi tam gdzie ma blizej, wiekszoscia jest to biedronka ze wzgledu na ich ilosc, mnie w lidlu ktory mam pod domem #!$%@? kolejki, lidli w miescie jest moze 4 i banda grazyn z januszami przyjezdzaja akurat do ktory mam niedalek bo dobra lokalizacja i wiecznie #!$%@? 3 kasy i wiecznie #!$%@? xD zreszta biedronka to samo, chodze do osiedlowego, nie ze lubie przeplacac
@ixem: asortyment lidla bardziej mi odpowiada. w biedrze jest za duzo typowo polskiego zarcia, ktorego w ogole nie jadam - jakies salcesony, milion kielbas z gowna itp. mieli kilka fajnych produktow (np. guacamole) ktore szybko wycofali. chociaz trzeba przyznac, ze ostatnio wypuscili z tej serii bio kilka fajnych produktow, ktorych w lidlu nie znajde, np. makaron fusili, ktory jest mocniej skrecony niz zazwyczaj, wiec sos sie lepiej w nim zagniezdza.
taniej ale niska jakość


@MiczuTG: Dokładnie. Przykład z dzisiaj. Dziś w Biedronce jest promocja na ćwiartki tylne z kurczaka. Bardzo dobra promocja bo w cenie 2.75/kg. Kupiłem 3 paczki, w zamrażalnik wrzucę (lubię z piekarnika i na grill ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Paczka średnio 1,2 kg. Co jest w jednej paczce? 4 udka, chude, no kości. W Lidlu była taka sama promocja cenowa i też o
ja porównywałem po piersi z kury. Biedronkowa jest napompowana i zaczyna się pocić taką różową breją. Lidlowa normalnie obsycha


@MiczuTG: Powiem szczerze. Uważam że Biedronka po prostu dyma ludzi. Ale najgorsze jest to, że ludzi mniej ogarniętych i ludzi starszych, co wierzą że dobrze i tanio! Robią zamieszanie cenowe też, no i jakość produktów. Tą niższą jakość tak się nie widzi na pierwszy rzut oka, ale tak jest. A ceny ogólnie
@ixem: heh jeszcze jest czynnik psychologiczny dla ameb, ostatnio sąsiad taki typowy wąs się mnie pytał czemu "u Niemca" kupuje xD bo przyuważył jakie torby z auta noszę.
A tymczasem jeronimo amigos już nie jest znany wąsaczom