Wpis z mikrobloga

@ixem: Bez przesady. Lidl Cię opłaca? U mnie w Lidlu chamskie babska i 15min w kolejce w szczycie, do biedry nie jeżdżę, bo nie po drodze.
Żaden z panów nie ma racji. Najlepsze jest Tesco na dowóz. Elegancko wybieram towar na stronie i zamawiam, a sympatyczny pan robi hop hop hop na 4 piętro i już mam zakupy w domu. Nie muszę się użerać z kasjerkami, parkingami, torbami i jakoś tak mi lepiej. A wszystko to za 7zl. Co najlepsze to zawsze na dowóz mieliśmy świeższy towar niż ze sklepu. Nie wiem z czego to wynika.
Bez przesady. Lidl Cię opłaca?


@buhay: Coś Ty. Bulwersuje mnie to, co się dzieje w Biedronkach i jak nas traktują. Bo to nie jest normalne. Tyle.
I tak się składa, że nie wiem jak bym się wysilił, to nie znajdę żadnego haka na Lidla. Są rożne idiotyzmy, jak np w chłodziarkach części z kurczaka, co mają przy cenie podpis "bez antybiotyków". To jest śmiech na sali. Ale nie robi mi szkody.
@ixem: ostatnio zamknęli mi Lidla bo remont i po wielu miesiącach poszedłem do biedry... Jeszcze gorsza obora i rozpoerdol niż pamiętałem. Przeplacilem w lokalnym sklepie, bo z biedry wyskoczylem jak opatrzony
@ixem: Mam w podobnej odległości Lidl i Biedronkę i....wybieram Lidla. Komfort zakupów nieporównywalnie wyższy, ciężko mi ocenić ceny, ponieważ w Lidlu mam swój stały zestaw zakupowy. W Biedrze staram się kupować już tylko pampersy. Nienawidzę w Biedronce syfiastych koszyków, obrzydliwego pieczywa, z zamrażarki wiele rzeczy jest rozmrożonych. Wszędzie palety, kartony, cyrk na kólkach. Kolejki na pół sklepu, porozpieprzane kosze na środku sklepu, nie wiadomo co ile kosztuje. Nie zeby Lidl był
@ixem kolego nie mówię o kiełbasie chorizo czy kalmarach z Lidla. Mówię o cukrze, mące, słodyczach czy szynce. Takich podstawowych produktach. Owszem, Lidl też na dużo rzeczy produkowanych w Polsce np. dobry nabiał czy również części wędlin, ale odnoszę wrażenie że Biedronka ma więcej.

A że u producenta większość udziałów może mieć obcokrajowiec? No trudno, ale zakład jest w Polsce, podatki odprowadza tutaj i zatrudnia polskich pracowników.
@ixem: w Lidlu jest przyjemniej, a w Biedronce są smaczniejsze produkty, więc z nienawiści do siebie chodzę do obu sklepów tego samego dnia - najpierw do Biedronki, a potem do Lidla, żeby ochłonąć i posłuchać przyjemnej muzyczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
GDZIE WOLISZ ROBIĆ ZAKUPY?


@ixem: w lokalnym sklepie albo kerfurze. Do lidla i do biedronki to idę jak muszę, tam się ludzi jak bydło traktuje.

SZANOWNE BYDŁO ZOSTAŁA OTWARTA KASA NUMER DWA i sruu 10 osób do kasy

No ale w lidlu przynajmniej jak przejdziesz się alejką to można się wrócić, w biedronce jest tak ciasno że max jedna osoba się mieści, #!$%@? pacman
Zaznaczyłem Lidl, ale wolę to nie znaczy, że robię. W przypadku mojego miasta to biedronke mam pod nosem, A Lidla dalej więc jeżeli pod biedronka u mnie pod blokiem #!$%@?ął by mnie samochód to dolecialbym do następnej, a niebylbym nawet w połowie drogi do Lidla.
Imo biedronka ma najlepsze rzeczy w tej ich piekarni i gotowe żarcie, Lidl ma jakieś byle jakie gówno co się ciągle żuje i jest bez smaku