Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia #stereotyp #garnitur

Ludzie, którzy mówią że nie lubią chodzić w garniturze(bo niewygodny) tak naprawdę nigdy nie chodzili w czymś porządnym. Pewnie zawsze największą taniochę kupowali "aby było" na wesele/chrzciny/pogrzeb. Jakoś bogaci ludzie interesu niemal non-stop chodzą w garniturach, więc zakładam że te droższe muszą być naprawdę wygodne i sprawiać wielkie poczucie komfortu. Prawda to?
jezus_cameltoe - #niepopularnaopinia #stereotyp #garnitur

Ludzie, którzy mówią że ...

źródło: comment_KC5kmYMycNO4Zr14ccr0DXqYTuiWD4Mw.jpg

Pobierz
  • 42
@jezus_cameltoe Dobrej jakości (głównie chodzi o konstrukcję i dopasowanie, tkanina też ważna, ale bardziej oczywista) może być naprawdę wygodny, ale z założenia nie będzie to tak luzie jak tiszert. I nie ma być
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jezus_cameltoe: garnitur który miałem na egzamin gimnazjalny w czasie zakupu (teraz jest za ciasny więc już nie xD) był naprawdę bardzo wygodny, niekoniecznie do przysiadów czy trzymania rąk w górze ale do siedzenia czy chodzenia był naprawdę wygodny. Mówię to na codzień stosując się do stulejmody męskie czyli zwykle t-shirty najczęściej czarne i bojówki xD
@jezus_cameltoe: Czy ja wiem czy tylko drogie garniaki są wygodne? Sam mam raczej tani za 5 stów i przy niskiej eksploatacji nic mu się złego nie dzieje, a jest pieruńsko wygodny.

Ale na codzień nosić garnitur to już trzeba mieć anielską cierpliwość albo służbę, bo weź się pierdziel z prasowaniem i praniem w pralni chemicznej (co też przecież tanie nie jest).

Bogaci noszą garniaki, bo to jest oznaka pewnego statusu społecznego,