Wpis z mikrobloga

Zgodnie ze swoim poprzednim wpisem wołam po otrzymaniu reszty mebli ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Link do zdjęć: http://pokazywarka.pl/mirkomeble/

Łóżkiem jestem zachwycony (ʘʘ)
A propos łóżka, to zdecydowałem się na wykopowego Benka, czyli materac @BenetSleep. Również mogę w pełni polecić. Teraz spanie na nim jest jeszcze lepsze.

To tylko sosna, ale zapach drewna unosi się w całym mieszkaniu.
Przy okazji dowiedziałem się, że kredens, który tutaj został, a którego chciałem się pozbyć jest dębowy i jest warty kilka tysięcy także trochę #wygryw ( ͡º ͜ʖ͡º)


#warszawa #meble #piastow #urzadzajzwykopem #benet #benetsleep #materac
matti05 - Zgodnie ze swoim poprzednim wpisem wołam po otrzymaniu reszty mebli ( ͡°( ͡...

źródło: comment_tKEA7nWgcJIjsRB3D6sDSCWtEmtKG9Wl.jpg

Pobierz
  • 27
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz (110)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @mrzyn @robertx @ppla @asiuulkaa @Venflon @Kochanek @Kartinos @Multi_ @3nter @Shadou @Grzmotojajeczny @rogni84 @goat666 @PiersiowkaPelnaZiol @KwasFosforowy @lomszyk @zooey @lukiasen @Pif_Paf_Kabum @CAPSLOCKTEAM @Bm_th @elkapitano6 @aaarrrlll @urak666 @samd4 @jurii @akado @Ravioli_z_Tagiatelle @klaudiabc @lux666 @retroelectro @Bolczewski @Tosiek14 @PanStick @
Ceny: łóżko (160x200 cm) 1600 zł, szafki nocne 200 zł/szt., stół (140x90 cm + 2x33 cm) 1000 zł, krzesła 250 zł/szt.


@matti05: a cena materacu ile?

@BenetSleep: a macie materace również dla dorosłych czy tylko dziecinne? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jaki materac polecacie dla osoby 194 cm?
@matti05: ile tam macie mkw, 70?
Po co taka ściana przy prysznicu?
Papier toaletowy za plecami (°°
Biurko zasłaniające podejście do szafy (°°
Kanapa z blatem za oparciem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Niemniej mebelki i mieszkanko ładne.
ile tam macie mkw, 70?

60

Po co taka ściana przy prysznicu?

Tak było i już tego nie ruszaliśmy, ale w sumie całkiem ok to jest, bo ta luksfera rozdziela trochę to pomieszczenie.

Biurko zasłaniające podejście do szafy (°°

Różowemu tyle miejsca wystarczy. Trochę ciasno się nam na tej ścianie zrobiło i niestety tak to musieliśmy zostawić.

Kanapa z blatem za oparciem