Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie bawi, ze wedlug przegrywow kazda relacja damsko-meska musi byc seksualna. XD

Jakims cudem mam kilka dobrych ladnych kolezanek, ktorych nie chce ruchac, bo po prostu wiadomo, ze i tak nic z tego nie bedzie.

Kazda przysluga wyswiadczona kolezance musi konczyc sie polerką berła, bo inaczej stulej i przegryw.

W sumie nie dziwi mnie, że laski was nie chcą, bo podskórnie czują, że tylko cipe chcecie zobaczyć. Co jest w sumie prawdą, stąd wasza frustracja, jak za 27 razem tej cipy nie zobaczycie. xD

#bekazprzegrywow #przegryw #zwiazki #tfwnogf #takiwaszobraz #stulejacontent
  • 20
@Mack_Lanegan: No masz rację, tylko przegrywy myślą o ruchaniu. Normiki chodzą do klubów przytulać się z #!$%@? laskami żeby rozmawiać na temat literatury rosyjskiej. To tylko przegrywy tak myślą o ruchaniu, że na świecie jest 7 miliardów ludzi. To tylko przegrywy tak myślą o ruchaniu, że w upalne weekendy to oni sprawiają, że kondomy w marketach i aptekach schodzą jak ciepłe bułeczki.
No ale tak jak zawsze: przystojniak myśli o ruchaniu
@hauser15: no ale tu nie ma nic o mysleniu o ruchaniu, tylko o tej patologicznej fiksacji na punkcie seksu. Jak kazdą laskę, którą poznajesz traktujesz jako potencjalne mięso to wspólczuje xD

Ja tam najpierw wole pogadać i wtedy zdecydować czy warto.
@hauser15: @przegryw90: Panowie, nieruchalne koleżanki też się przydają. Chociażby dlatego, że szczerze Wam doradzą, co macie zrobić, żeby w końcu zaruchać. Wprowadzą Was w tajniki logikiróżowychpasków. Oczy Wam się od tego otworzą.
@Mack_Lanegan: masz swoją dziewczynę? Jesli tak to zgoda. Jak nie to albo jestes pedałem, albo co bardzie prawdopodobne ładne laski mają cię za pedała i daja ci to odczuc tak ze sam wiesz ze bez sensu jest sie starac. Zdrowy i wolny facet mysli o ruchaniu i nie ma w tym nic dziwnego, zwlaszcza jak spedza czas z tymi ladnymi.
@Utero: xD większej bzdury nie czytałem dzisiaj.

Do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć. Między innymi do tego, że kobiety mają też inne rzeczy do zaoferowania niż swoje ciało. Jakimś cudem znam kilka fajnych i ładnych kobiet, do których jakoś mnie nie ciągnie, żeby je przelecieć. Spotykamy się na kawę, spacer, obiad, czy jakiś koncert i dalej nic. Sorry, ale jak każdą kobietę w twoim otoczeniu traktujesz jak potencjalny cel to współczuje. Nie
@Mack_Lanegan: nie masz laski a z innymi chodzisz na "kawę, spacer, obiad, czy jakiś koncert i dalej nic". twoje zycie i twoja sprawa, dla mnie to troche dziwne. mam kumpele, ale wlasnie takie niezaladne, bo jako wolny facet mam zwykle odruchy w kierunku ruchania.
@Utero: też mam, ale ukierunkowuje je na nowo poznane koleżanki. Faktem jest, że raczej nie zdarza mi się poznawać nowych lasek w celu zaprzyjaźnienia się z nimi, ale czasami jest tak, że spotkasz się z jakąś i dochodzicie do wniosku, że nic z tego nie będzie, ale w sumie fajnie się rozmawiało i warto utrzymać kontakt na stopie koleżeńskiej.
@Mack_Lanegan:
no wlasnie tak srednio warto, bo to z reguly wyglada tak ze ona jednak oczekuje atencji i twojej inicjatywy. jak by mi z ladna nie wyszlo, to dzieki i nara bo od spotkan towarzyskich to mam kumpli. ale dobra, rozumiem. peace