Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam pewien problem. Otóż od pewnego czasu jestem z dziewczyną, mieszkamy w UK, oboje tu studiujemy. I tu zaczyna się problem. Ciężko to przyznać ale jesteśmy z zupełnie różnych klas. Ja na jednej z najlepszych uczelni na świecie, moi znajomi to najprawdopodobniej przyszli premierzy lub ministrowie, bawimy się często z ludźmi z londyńskiego city, a niedługo dołączę do jednego z wielu gentlemańskich klubów w Londynie. Ona natomiast jest na zwykłej uczelni z Russell Group i często widzę, że moi znajomi nie do końca ją akceptują ( ͡° ʖ̯ ͡°) Szkoda mi trochę tego związku ale z drugiej strony ciężko o jakąś normalną i sensowną karierę będąc z kimś o kilka klas społecznych niżej. Nie wiem co robić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 30
OP: @kwasnydeszcz No już już, może nie są to problemy zwykłych ludzi ale tak niestety się teraz u mnie dzieje wiec, śmieszne teksty zachowaj dla siebie. Nie moja wina, ze nie potrafisz tego zrozumieć, skoro masz tak komentować to w ogóle nie czytaj tego wpisu.

@deskaaa to nie zarzutka, różni ludzie maja różne problemy, ale ogólnie polecam ten styl życia.

@mus_tang @przemek_amag czytaj ze zrozumieniem, nie ja chce zostać 'prezydentem' tylko