Wpis z mikrobloga

@linoleum: odradzam specjalistów w wysokim mazowieckim. ortopedię mają podobno dobrą, ale podejście do pacjenta tragiczne. i rozbijają operacje na dwa etapy - 1 etap to czyszczenie, ogólne rozeznanie co jest nie tak, a 2 etap (kilka miesięcy później) to rekonstrukcja. jest to #!$%@? ostra głupota, bo bez sensu rozbijać to na dwa etapy. robią to, żeby dostać więcej siana z NFZ. polecam za to dr Syndera i całą jego ekipę w
  • Odpowiedz
@DaneOsobowe: bardzo dużo osób mówiło, ze ortopedię mają naprawdę zajebistą. byłem kilka razy to masa ludzi w poczekalni z różnych zakątków polski, wiec coś w tym musi być. mimo wszystko nie polecam XD
  • Odpowiedz
@pandaci: anestezjolodzy super goście, pytali czy chce spać to powiedziałem, że nie. przez pół godziny nie spałem, potem zwiększyli dawkę, padłem i obudziłem się po operacji. zabawa trwała jakieś 1,5h
  • Odpowiedz
@maciekXDDD to nie spales, a miales zastrzyk w plecy czy w nerw? Czy jak z tym znieczuleniem, moze usnales tak sam z siebie? ja mialem podpajeczynowkowe znieczulenie i jak mi rozwalili jakies naczynie w biodrze to nagle sie przestali odzywac, ja cisnienie 70/40, zimno sie zrobilo i zaczalem odplywac, a pielegniarka sie pyta czy wszystko gra:) zaraz podlaczyli 2 worki z kroplowka odkrecana na full i nie musieli smieciarki wzywac
  • Odpowiedz