Wpis z mikrobloga

Będziemy się uczyć troszeczkę o zasadach termodynamiki. Termodynamika nazywa się termodynamika, bo to jest dynamika w której biegasz, więc jak biegasz to się zgrzejesz, bo termo to jest z łaciny, że jest ciepło. Termodynamika to jest taka dziedzina fizyki, w której myślimy o tym żeby sobie pobiegać. I zasada dynamiki jest taka, że jak #!$%@? to #!$%@?. II zasada dynamiki. Trzymaj się w autobusie paszteciarzu, bo #!$%@? polecisz i zabijesz nie tylko siebie, ale wszystkich innych pasażerów. Jak się nie trzymasz drążka, to polecisz, bo jest taka zasada, że jak się nie trzymasz, no to #!$%@? zapomnij o zasadach bezpieczeństwa, bo nie ma bezpieczeństwa w twoim zachowaniu absolutnie. Z innych zasad termodynamiki, gepardy, gepardy są niesamowite. Truchtanie to też jest bieganie, nie pozwól żeby cię dołowali. Jak chcesz truchtać, to możesz truchtać Ja truchtałem całe życie i truchtanie to nadal fizyka. No więc nauczyliśmy się dzisiaj całego #!$%@? działu fizyki. A spróbuj mnie nie posłuchać, spróbuj napisać coś innego, coś co napisał ten Gutenberg, który napisał te fakty swoje. Moje fakty są lepsze i jak napiszesz moje fakty na teście z fizyki to dostaniesz piątkę, albo uśmiechnięte słoneczko.
#pasta #fizyka #dembskismierdzisz #dem #ogarnijsie