Wpis z mikrobloga

ja #!$%@?, zerwal ze mna facet wczoraj ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie bylo zadnego pieroga na boku ani nic - o co wiec poszlo?
a no o [ten wpis](https://www.wykop.pl/wpis/32004863/odnosnie-tego-wpisu-ja-#!$%@?-niektorzy-z-was-ch/) - ktos mu go podlinkowal, mowiac ze jestem psychiczna bo chce znecac sie nad dziecmi. No i wywiazala sie dyskusja - nigdy o tym nie rozmawialismy bo jestesmy para od kilku miesiecy wiec i potrzeby nie bylo no ale jak sie okazalo, on nie pozwoli nigdy uderzyc swojego dziecka jak niegrzeczne by nie bylo, ja powiedzialam, ze sie z tym nie zgadzam i klapsy w dupe sa jak najbardziej ok jesli dzieciak zasluzy no i dosc dlugo sie o to klocilismy, az powiedzial ze on nie chce miec w swojej przyszlej rodzinie zachowan patologicznych i nie spodziewal sie po mnie takich pogladow zwlaszcza widzac, jak traktuje swoje siostrzenice - no ale to co innego, cudzych dzieci nie bede bic bo od wychowania sa po czesci rodzice, a ja co najwyzej im moge przekazac ewentualne nieprawidlowosci w zachowaniu dzieci.
Tak czy siak postanowil mnie zostawic bo powiedzial, ze te kwestie sa akurat dla niego bardzo wazne ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co powinnam zrobic? Nie chce zmieniac swoich pogladow ze wzgledu na faceta z ktorym nawet nie wiem czy w przyszlosci bym sie nie rozstala z innych powodow, ale z drugiej strony kocham go i zalezy mi na nim i nie chce sie z nim rozstawac, a z trzeciej strony kwestia wychowania dzieci jest bardzo istotna i rodzice powinni byc w niej zgodni.

Nie wiem, czy przeprosic go, kupic 6-pak piwa i powiedziec, ze zmienilam poglady, czy raczej zapomniec juz o nim i w przyszlosci zwiazac sie z kims kto ma takie same poglady?

#tfwnobf #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

_________________________________________________________________________________
#opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
Pobierz MangoZjem - ja #!$%@?, zerwal ze mna facet wczoraj ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie bylo zadnego piero...
źródło: comment_pNoXme935X2Rc1Nphu8iNh0CrN7xxuf1.jpg

Co zrobic?

  • Przeprosic + 6-pak piwa 19.2% (91)
  • Zapomniec :,( 80.8% (382)

Oddanych głosów: 473

  • 127
Bicie źle wpływa na psychikę, radzę poczytać fachowa literaturę, zanim zaczniesz robić gowniaki. Zresztą, na logikę, jak możesz bić kogoś kto nie ma warunków fizycznych aby Ci oddać, to tak jak byś biła osobę niepełnosprawna albo staruszke. I jeszcze jedno, Używasz siły, gdy już nie masz argumentów, a przecież dziecko na niczym się nie zna, więc jak możesz z nim przegrać sprzeczke? Trzeba być idiotą ))¯_(ツ)_/¯
rozumiem, że jak to dziecko na starość będzie się tobą opiekować, to będzie mogło ci #!$%@?ć w twarz jak coś źle zrobisz i zasłużysz?


@haujot: a kto mowi o #!$%@? w twarz? xD mirko w pigułce, znane są tylko skrajności - albo nie bić wcale albo #!$%@? w twarrz xD usun konto bo z takimi argumentami nawet nie bede dyskutowac xD karanie to froma wychowania, wychowuje sie dzieci a nie dziadkow.
@RudyKanalarz

a przecież dziecko na niczym się nie zna, więc jak możesz z nim przegrać sprzeczke? Trzeba być idiotą


Z tym się nie mogę zgodzić - to dzieci są idiotami, z takimi nie da się dyskutować, ani przekonywać i "ja chce" jest dla nich ważniejsze, niż to że mogą sobie zrobić poważną krzywdę. Możesz takiemu tłumaczyć, że to złe, niebezpieczne i nieodpowiedzialne, ale ono i tak to zrobi, bo się da, albo