Wpis z mikrobloga

@JanuszChytrus: Tak, tak to ma działać. Zauważysz że nie jesteś trzeźwy dopiero jak coś głupiego #!$%@?, albo ogólnie będziesz bardziej „otwarty” niż masz w zwyczaju. I powtarzam słowa kolegi rozkminy, to bilet w jedną stronę, powrotu już nie ma jak pewną granicę się przekroczy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JanuszChytrus: Widzisz tak działa dobra reklama. Xanax ma alpre taką samą jak reszta alpragenów czy innych szitów. Tak na marginesie to jak już się #!$%@? w benzo to w klonazepam albo diazepam i tylko doraźnie błagam skutki odstawienia ciągną się miesiącami najgorszy uczuć w życiu.

@MagicznyKarol: brałem parę razy wenlafaksynę którą przepisał mi lekarz, ale jej efekty uboczne mnie przerażają. Do tego odstawka snri też nie należy do przyjemnych z tego co czytałem więc chyba wolę po prostu brać doraźnie benzo i poukładać sobie życie jakoś samemu, jak nie wyjdzie to po prostu wrócę do tych nieszczęsnych antydepresantów.
@czlowiek_smiec: No jasne, że można bez skręta. U Ciebie dawki śmiesznie małe, jeśli nie brałeś tego długo to bez problemu od ręki można odstawić. Ale przyjmując np. regularnie 1,5-2mg clonazolamu, 1-2mg diclazepamu uzupełniane czasami 2-4mg etizolamu czy 0,25-0,5mg flunitrazolamu na przestrzeni 5 miesięcy dzień w dzień to już sytuacja w której odstawienie z dnia na dzień nie jest taka oczywista.