Wpis z mikrobloga

Ale oni są upośledzeni xD jak już musieli na siłe wprowadzić kobiete to mogli zrobić z niej sympatyczną panią medyk z opaską z krzyżem na ramieniu, klasyka gatunku i byłoby w miare realistycznie.
Ale nie XD zróbmy #!$%@? kobiete cyborga która wygląda jakby cofneła w czasie z 2137 roku po to żeby powstrzymać Niemców przed przejęciem władzy na świecie xD
Nie wiem kto siedzi w zarządzie tego #!$%@? EA ale musi mieć zdrowo #!$%@? w cabanie że to klepnął.
#battlefield
  • 61
  • Odpowiedz
Gdyby w trailerze umieszczono np. scenę walki na froncie wschodnim, gdzieś na jakiejś zawalonej śniegiem zapyziałej ruskiej wiosce pod Orłem, a antagonistka z filmu byłaby ubrana w kufajkę i uszankę


@PomidorovaLova: Tak, to by pasowało. Szczególnie gdyby leżała w ruinach Stalingradu z karabinem snajperskim.

ale wciąż nie miałaby ręki


Ale to już nie, u ruskich była taka bieda, że straty ręki prawdopodobnie by w ogóle nie przeżyła, już nie mówiąc o
  • Odpowiedz
  • 0
Dlatego wszystkim polecam powrót do takich gier jak Cod 1,czy Cod 2. Ja gram w pierwszą część i dalej trochę ludzi w to gra, fajerwerków graficznych nie ma, ale nie o to chodzi.
  • Odpowiedz
@silownia:
GTAV - gra, którą o niepoprawność polityczną oskarżają chyba wszystkie istniejące w USA amerykańskie lewicowe organizacje - 90 mln kopii sprzedanych.
Wszystkie części Battlefielda, wszystkie części Dragon Age'a i wszystkie części Mass Effecta wydane przez superpoprawne politycznie studia EA xD - 40 mln sprzedanych kopii.
  • Odpowiedz
@Khaine

Ale to już nie, u ruskich była taka bieda, że straty ręki prawdopodobnie by w ogóle nie przeżyła, już nie mówiąc o próbach "cyborgizacji" xD


@Khaine a wlasnie, że nie, bo jesli juz wspominasz o Stalingradzie, to szczególnie od startu operacji "Uran", sowiecka służba medyczna uległa diametralnej poprawie. Jedyne co pozostało wówczas niezmienne to krótszy okres rekonwalescencji rannych żołnierzy (od razu ze szpitala wracali na front). Ale to juz zupelnie inna
  • Odpowiedz
@silownia przecież to trailer z multi... co złego jest w stworzeniu sobie postaci jakiej się chce? Jak chce grać czarnym to sobie zrobię czarnego, a jak chce grać kobietą to sobie zrobie kobietę. W kampanii raczej tak nie będzie. Ale nie, wykopki się wszędzie dopatrzą poprawności politycznej. To tylko gra idioci
  • Odpowiedz
@huherko19: wielu graczy chciałoby grając w grę traktująca o II wojnie poczuć się jakby byli na froncie - murzyn w wermachcie, Kratos, albo kobieta cyborg bynajmniej nie sprzyja imersji...
  • Odpowiedz
@huherko19: mimo wszystko strasznie traci na immersji, a co do zdjęcia wstawię swój komentarz który napisałem godzinę temu: ray: „wojsko 3 Rzeszy w 1944 r Herr liczyło sobie 6,5 mln, Kriegsmarine 0,8 mln, Luftwaffe 1,5 mln a SS 700 tys żołnierzy, ale #!$%@? znajdziemy jednego murzyna który stanowi 0,00001% całości Wermahtu wiec wszystko spoko”
  • Odpowiedz