Wpis z mikrobloga

Fox, wy gnojki, jak mogliście tak ciekawy serial skasować - no #!$%@? jak?!

Ja wiem, że ten trzeci sezon ma słabe momenty, a raczej tylko jeden - pieprzone lovestory, które przez większość odcinków jest grane, ale mimo wszystko Lucifer ratuje to wszystko i szkoda, że jeszcze tylko dwa odcinki będą.
Nie jest to genialny #seriale, ale naprawdę lekko się go ogląda, do tego ma czasami genialne motywy, a do tego jeszcze Charlotte oraz Trixie, które są seksowne...
No dobra, to jest żart z Trixie, ale panna Lopez to zajebista "loszka" i jej pozytywne nastawienie przyjemnie się ogląda.

PS #!$%@?ć Fox i mam nadzieję, że jakaś inna stacja wykupi ten serial lub chociaż postanowią go reaktywować.

#lucifer #filmowyjanusz
hacerking - Fox, wy gnojki, jak mogliście tak ciekawy serial skasować - no #!$%@? jak...

źródło: comment_doCzaNrAMoyQUxGTHSZUEWf5JZeYGuZN.jpg

Pobierz
  • 20
@hacerking: Wg mnie cała koncepcja była zajebista, ale tak zmarnowana...
To mógłby być serial o byłym królu piekła który musi stawić czoło własnej lekkomyślności, o ucieczkach dusz z piekła (w pierwszym sezonie Amenadiel mówi: "jak myślisz, gdzie one pójdą", sugerując że mogą pouciekać), o dylemacie pomiędzy własną wolnością a obowiązkiem... zamiast tego stał się proceduralną nudą. Ma fajne momenty, a postać Lucka jest wykreowana świetnie, ale całość to takie przeciętne "zróbmy