Wpis z mikrobloga

Jak ja kocham Panów mundurowych z rana. 4;40 pusta ulica. Chcesz przejść szybko na stację benzynowe przez jednopasmową ulice na pętli autobusowej.
Podjazd jak w GTA,
- kolego tam jest przejście
Bo #!$%@? super dzięki. Jedyne auto ktore jechało tamtędy. Ryzyko potrącenia mnie bądź spowodowania przezemnie kolizji jest równe tego że spadnie mi kokos na głowę.
Zajechali potem na stację , żeby sprawdzić czy pójdę na przejście.
- widzisz Mieciu ? Jesteśmy #!$%@? kimś. K I M Ś.
Nie doprowadziliśmy do wykroczenia. Warto Mieciu za te 2100 #!$%@? ludzi dla zasady. Jesteśmy K I M Ś !

( Zapewne także ich prowokowałem przez koszulkę klubu piłkarskiego. Pewnie biegłem szybko po śrubokręt na ustawkę ))¯_(ツ)_/¯)

( Wstałem, więc dla mnie już rano , a więc taguje)
#gownowpis #gorzkiezale #oswiadczeniezdupy #policja #bagiety
  • 81
No najlepiej, miejmy wszystko w rzyci xD przepisy? Nooo tym razem może nie będę przestrzegał, przecież nic się nie stanie... i jeszcze piszą tacy że w Polsce jak w lesie xD no póki tacy ludzie tu żyją to tak niestety jest. A za tę historię z urodzinami to powinni was spałować. Sąsiedzi pewnie niektórzy małe dzieci mają, ktoś rano musi wstać, a stado małp drze ryje bo przecież urodziny, no #!$%@?. Studenci,
@Von_Maras mistrzu było tak spokojnie a przyjechała policja, sami z siebie nie idą do ciebie jak jest zaklocanie spoczynku nocnego tylko ze zgłoszenia, a jak się zachowujesz jak prostak to każdy by ci dał 500 ziko :)
@Von_Maras: niestety w pl jak w lesie, w uk często nawet przed polucja lecisz po przejściu na czerwonym, nie po pasach itd, póki nie stwarza się zagrożenia to po co mają karać

@FUTdeals To prawda. Sejm powinien znowelizowac przepisy. Ale wątpię abyśmy się tego doczekali.
taka robota, tobie by się chciało o 4 miasto patrolowac? Jakby byli #!$%@? mi to by Ci 100 wkleili zgodnie z prawem


@Krafti: jaka robota? We #!$%@? obywateli i pogarszaniu wizerunku policji? Są i tacy co wlepią mandat mimo, że droga pusta i przez godzinę nikt się na niej nie pojawi. Jak w lesie.
@detreomycyna ja również nie twierdzę że wszyscy są źli. Mnie irytuje poprostu takiego typu nadgorliwość. Równie dobrze możesz wyłapać mandat za to że podczas rozmowy z kolegą na ulicy przeklniesz. Mogą za to mandatowac, ale czy powinni ? Co innego przejście przez pusta ulice o 4 rano co innego przejdzie o 12 przez główną ulicę miasta. Również co innego przeklinanie podczas rozmowy z znajomym a co innego przeklinanie tak że słyszą cię
@Von_Maras: Jak zwykle pretensje kierowane są do organu który nie ma nic do powiedzenia. Pomyje wylewaj na parlament, to on tworzy przepisy. Blacharnia nie robi sobie widzimisiów, oni działają w oparciu i zgodnie z prawem którego nie tworzą, w tym wypadku byli obowiązani do pouczenia lub dania mandatu. Chyba nie wyszedłeś na tym najgorzej.
@Krafti: @Von_Maras: @demagog: To nie jest tak, że policja nie jest winna, bo oni zazwyczaj nawet przepisów nie znają i wlepiają mandaty tam gdzie nie ma ku temu podstaw i jedyne na czym bazują, to na nieznajomości przepisów przez obywateli. Otóż żeby kogokolwiek móc pociągnąć do odpowiedzialności to muszą stać się dwie rzeczy łącznie: po pierwsze musi zostać popełniony czyn zabroniony przez ustawę obowiązująca w czasie jego popełnienia, a