Wpis z mikrobloga

Jak ja kocham Panów mundurowych z rana. 4;40 pusta ulica. Chcesz przejść szybko na stację benzynowe przez jednopasmową ulice na pętli autobusowej.
Podjazd jak w GTA,
- kolego tam jest przejście
Bo #!$%@? super dzięki. Jedyne auto ktore jechało tamtędy. Ryzyko potrącenia mnie bądź spowodowania przezemnie kolizji jest równe tego że spadnie mi kokos na głowę.
Zajechali potem na stację , żeby sprawdzić czy pójdę na przejście.
- widzisz Mieciu ? Jesteśmy #!$%@? kimś. K I M Ś.
Nie doprowadziliśmy do wykroczenia. Warto Mieciu za te 2100 #!$%@? ludzi dla zasady. Jesteśmy K I M Ś !

( Zapewne także ich prowokowałem przez koszulkę klubu piłkarskiego. Pewnie biegłem szybko po śrubokręt na ustawkę ))¯_(ツ)_/¯)

( Wstałem, więc dla mnie już rano , a więc taguje)
#gownowpis #gorzkiezale #oswiadczeniezdupy #policja #bagiety
  • 81
Swoją drogą przypomniało mi się
Impreza urodzinowa. 22;03
Puk puk. Interwencja. Dowody gnoje.
My nawaleni jak świnie. I mam podpisać kwit na 100 zł. Pytam się jaką szkołę kończył.
- studia nawigacji morskiej
Kumpel - studia wyższe inżynierskie, a tu policja. Nie wstydzi się Pan straconych lat. Toż to żałosne.

No i myk mandat jednak 500 zł ))¯_(ツ)_/¯

Ale przynajmniej dupa zapiekla, a my zrzuta po 20 zł i spokoj
@Von_Maras: Mam rozumieć, że:
- Złamałeś przepisy.
- Zostałeś na tym przyłapany.
- Policjanci nie dali Ci mandatu, chociaż mogli.
- Masz ból dupy o to, że śmieli śmieć się odezwać.
- Wytykasz im niskie zarobki i #!$%@? warunki pracy.
- Wspominasz, jak kiedyś zareagowali na skargę sąsiadów, gdy darliście ryje.
- I zachowywaliście się po chamsku.
- Znów wyskakując z zarobkami i oceną ich pracy.

No nie mogę tego nie
No najlepiej, miejmy wszystko w rzyci xD przepisy? Nooo tym razem może nie będę przestrzegał, przecież nic się nie stanie... i jeszcze piszą tacy że w Polsce jak w lesie xD no póki tacy ludzie tu żyją to tak niestety jest. A za tę historię z urodzinami to powinni was spałować. Sąsiedzi pewnie niektórzy małe dzieci mają, ktoś rano musi wstać, a stado małp drze ryje bo przecież urodziny, no #!$%@?. Studenci,
@Von_Maras mistrzu było tak spokojnie a przyjechała policja, sami z siebie nie idą do ciebie jak jest zaklocanie spoczynku nocnego tylko ze zgłoszenia, a jak się zachowujesz jak prostak to każdy by ci dał 500 ziko :)
@Von_Maras: niestety w pl jak w lesie, w uk często nawet przed polucja lecisz po przejściu na czerwonym, nie po pasach itd, póki nie stwarza się zagrożenia to po co mają karać

@FUTdeals To prawda. Sejm powinien znowelizowac przepisy. Ale wątpię abyśmy się tego doczekali.
taka robota, tobie by się chciało o 4 miasto patrolowac? Jakby byli #!$%@? mi to by Ci 100 wkleili zgodnie z prawem


@Krafti: jaka robota? We #!$%@? obywateli i pogarszaniu wizerunku policji? Są i tacy co wlepią mandat mimo, że droga pusta i przez godzinę nikt się na niej nie pojawi. Jak w lesie.
@detreomycyna ja również nie twierdzę że wszyscy są źli. Mnie irytuje poprostu takiego typu nadgorliwość. Równie dobrze możesz wyłapać mandat za to że podczas rozmowy z kolegą na ulicy przeklniesz. Mogą za to mandatowac, ale czy powinni ? Co innego przejście przez pusta ulice o 4 rano co innego przejdzie o 12 przez główną ulicę miasta. Również co innego przeklinanie podczas rozmowy z znajomym a co innego przeklinanie tak że słyszą cię
@Von_Maras: Jak zwykle pretensje kierowane są do organu który nie ma nic do powiedzenia. Pomyje wylewaj na parlament, to on tworzy przepisy. Blacharnia nie robi sobie widzimisiów, oni działają w oparciu i zgodnie z prawem którego nie tworzą, w tym wypadku byli obowiązani do pouczenia lub dania mandatu. Chyba nie wyszedłeś na tym najgorzej.
@Krafti: @Von_Maras: @demagog: To nie jest tak, że policja nie jest winna, bo oni zazwyczaj nawet przepisów nie znają i wlepiają mandaty tam gdzie nie ma ku temu podstaw i jedyne na czym bazują, to na nieznajomości przepisów przez obywateli. Otóż żeby kogokolwiek móc pociągnąć do odpowiedzialności to muszą stać się dwie rzeczy łącznie: po pierwsze musi zostać popełniony czyn zabroniony przez ustawę obowiązująca w czasie jego popełnienia, a
@Von_Maras: Spójrz na to inaczej: jeśli jakiś życzliwy #!$%@?łby krawężników, że nie wykonują swoich obowiązków to mieliby ciepło na komendzie. Dobrze wiesz, że realia są takie, że od policji wymag się wlepienia określonej ilości mandatów, ale to nie jest wymysł szaraczków tylko góry.

W policji pracują ludzie z całego przekroju społeczeństwa, trafiają się buraki ale większość jest normalna i raczej nie sprawia im przyjemności czepianie się o byle pierdoły. To prawo
@Von_Maras akurat postawa dobra. Oni MUSZA "interweniowac" jak jest lamane prawo(nie oni je tworza). Zamiast mandatu tylko kazali Ci iść na pasy. Jakby nie interweniował a ktoś by ich #!$%@? TO mogli nawet pracę stracić.
@SzakalCFC: przesłanka społecznej szkodliwości czynu owszem jest wymagana, ale w przypadku przestępstw. W przypadku wykroczeń, określonych w kodeksie wykroczeń, nie ma obowiązku wystąpienia chociażby znikomej społecznej szkodliwości czynu. Idąc Twoim tokiem rozumowania, skoro pijany kierowca o 4 nad ranem po pustym miasteczku prowadził pojazd w stanie po spożyciu alkoholu nikomu nie wyrządzając tym krzywdy to nie popełnił wykroczenia? Bo w sumie tu tez nie ma społecznej szkodliwości? Zamiast społecznej szkodliwości w
@EliotAlderson: Karne, kpk i wykroczenia mam za sobą. Art. 1 par. 1 KW: Odpowiedzialności za wykroczenie podlega ten tylko, kto popełnia czyn społecznie szkodliwy, zabroniony przez ustawę obowiązującą w czasie jego popełnienia pod groźbą kary aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 5 000 złotych lub nagany. Społeczna szkodliwość jest wymagana z tym, że nie jest ona stopniowalna jak w przypadku prawa karnego. W KK znikoma/niska społeczna szkodliwość zwalnia z odpowiedzialności, a w
@Von_Maras: z przechodzeniem to się zgodzę, przeżyłem kiedyś szok kulturowy jak zagranico w Londynie ludzie przy policji przechodzili na czerwonym. O ile ktoś się rozejrzy i nie wpieprza nikomu pod maskę to jak jest pusto to powinien móc przejść. To samo jak przejscie dla pieszych sprawia że musisz nadrobić sporo drogi. Ale co do imprez w mieszkaniu, to biorąc po uwagę jak w wielu blokach smiech, bas nawet z cichej muzyki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reezu: imo jak jest 3 w nocy, puste ulice, to sobie jedz #!$%@?, jedynej osobie której zrobisz krzywdę to ty/pasażerowie, będzie mniej idiotow na świecie