Wpis z mikrobloga

Oglądałem dzisiaj wideo z Mariupola, które wrzucił jeden z użytkowników i jestem przerażony jak wielu ludzi, zdawać by się mogło inteligentnych z tego portalu dało się nabrać na propagandę dotyczącą upadku Rosji, bankructwie w ciągu miesiąca od rozpoczęcia wojny, wysokim bezrobociu i szalonej inflacji(która jest w rzeczywistości mniejsza niż w Polsce).
Okazuje się że Rosja ma nie tylko pieniądze na prowadzenie wojny ale również na odbudowę. Rozbiórka zniszczonych bloków, budowa nowych, nowy asfalt na drogi i cała masa innych socjalnych wydatków.
Martwi mnie tylko fakt, że wojna może znowu powrócić i wtedy cała odbudowa pójdzie na marne
#ukraina #rosja
A.....a - Oglądałem dzisiaj wideo z Mariupola, które wrzucił jeden z użytkowników i j...

źródło: Fqilfr1WcAMlhwq

Pobierz
  • 47
Okazuje się że Rosja ma nie tylko pieniądze na prowadzenie wojny ale również na odbudowę

przedstawiłem Ci fakty, których podważyć się nie da. Wszystko co napisałem to prawda


@ApuApustaja: przedstawiłeś zdjęcie potiomkinowskich trzypiętrowych bloczków za parę rubli jako dowód czego? Potężnych funduszy na odbudowę? Bardzo poważna "prawda" towarzyszu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@malydomek: Nie ma znaczenia czy wrócą czy nie i ryzyko. Chodziło i chodzi tylko o prostą propagandę. Te budynki to mogą być prawie że z tekstury, nie do zamieszkania. Wystarczy do propagandy. Może jakieś 1 mieszkanie w środku wykończone by pokazać jaka ROsja potężna i tyle. I to kosztem nawet głodu w Rosji.
Więc:
Sankcje działają
Rosja jest w dupie
To jest propaganda i na to pieniądze zawsze się znajdą
Nie
@ApuApustaja wystarczy że kacapy #!$%@?ą z Ukrainy do swojej obsranej kacapii i nic nie trzeba będzie odbudowywać xD

piszesz jakby wojna sama się wydarzyła i sama może przychodzic i odchodzić xD ruskie ścierwo niosące zniszczenie ma #!$%@?ć do siebie do swojej dziury w dupie