Wpis z mikrobloga

Chcę kupić Kandsa Maestro. W chwili obecnej mam dwie opcje - model 2017 za około 1500 zł, w sklepie w moim mieście lub model 2018 za około 1750 zł z allegro (nie wiadomo kiedy będzie dostawa bo się ponoć wyprzedały i zostaje tylko allegro).
Myślicie że warto dołożyć do 2018 i kupić go przez neta? Czy lepiej 2017 ale mieć spokój z ewentualną rękojmia od sklepu na miejscu.

#rower #rowery #kands
  • 25
Kupiłem tego 2018 i mam od wczoraj. Na razie przejechałem może z 10 km ale jestem bardzo zadowolony. Rama jest nadal trochę długa, trzeba uważać jaką kupić. Po złożeniu musiałem poprowadzić jedną z linek inaczej bo była jakoś dziwnie poplątana i muszę podregulowac trochę przednia przerzutkę. Nie brałem 2017 bo nie podobały mi się kolory i zbyt zwykła rama. Maestro 2018 w końcu wygląda w miarę nowocześnie
@bibsz: 2017 osprzęt alivio, 2018 przerzutki deore (P i T), reszta osprzętu alivio (mechanizm korbowy alivio octalink. Nowa (ładniejsza wg mnie) rama. Dodatkowo 2017 waży ~ 14 kg a 2018 około ~15 kg. To są główne różnice.
@TurekD dzięki za opinię! Nowy jest zdecydowanie ładniejszy. Pochwal się jakimiś fotkami bo w sieci ich mało. Jaki rozmiar kupiłeś? Ja celuję w 21" (mam 187 cm wzrostu) ale nie jestem jeszcze pewny i
@Zuiko dzisiaj trochę pojeździlem i walczyłem z ustawieniem prawidłowej pozycji. Niestety rama nadal jest trochę przy długa. Mam sławne 178cm i uważam że ledwo co łapie się na rozmiar mojego czyli 19. Osoby niższe powinny brać 17. Musiałem unieść siodełko i przekręcić trochę kierownicę aby rączki były bliżej mnie i teraz jest w miarę ok. W innym wypadku miałem zbyt wyciągnięte ciało ala Superman i przez to ból pleców. Jak widać ten