Wpis z mikrobloga

Szybka recenzja Karchera SE 6.100

Dla testu zostawiłam fotel na balkonie na miesiąc bez poduszki/kocyka na pastwę pyłków, pyłu, kurzu i trzech kotów.

Przyznam że nie spodziewałam się aż takiej wagi urządzenia (rozmiarów już tak). Bez wody i akcesoriów waga odkurzacza wynosi 7 kg. Do zestawu jest dołączony płyn do prania 100 ml by Karcher - przyznam że nie jest wydajny (100 ml na 3 l wody) i w tym tygodniu ogarnę jakiś dla użytku „przemysłowego”. Czytałam zajarana instrukcję a składanie go okazało się intuicyjne xD Najpierw namoczyliśmy fotel na 5 minut szprejując wodą z dyszy końcówki odkurzacza, potem ja trzymałam fotel a niebieski „wyżywał się” na fotelu. Trzeba użyć trochę siły my móc wyssać w pełni wodę i aby końcówka dobrze przylegała do materiału. Po 30 minutach można było potraktować fotel delikatnie rolką aby usunąć resztki sierści. Myłam też płytki podłogowe w kuchni, przedpokoju i łazience - dobrze zbiera wodę i brud pod warunkiem że wykonujemy powolne i dokładne ruchy + trzymamy pod odpowiednim kątem rurę aby ssawka w pełni przylegała do podłogi. Pełny zbiornik wody styknął na 30 mkw płytek i dokładne wypranie fotela.

Za takie piniondze jest ok. Kiedyś se kupię na kryzys wieku średniego myjodrom za 15k ()

#mieszkanie #sprzatanie #recenzja #cotahannah #chwalesie
H.....a - Szybka recenzja Karchera SE 6.100

Dla testu zostawiłam fotel na balkonie n...

źródło: comment_GxKOZf4Q9O4HYAcv4GRrkm1UKCMFGYJk.jpg

Pobierz
  • 94
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (181)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @zetsubou @InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII @emerjot @Castellano @Lizus_Chytrus @TurtleHerd @lewymaro @PrezeeS7 @Magadanka @MrCopyPasta @dulek @sami92 @Berkas @maQus @absztyfikantka @DBR9 @iAmTS @qweasdzxc @strusmig @venomik @6REY1MISTERIO9 @Bladi89 @Arke @goat666 @rastamanek92 @druppi @mannoroth @coram_populo @Jacolosek @Cernel @dqdq1 @tuttifruttis @bn1776 @mishaz @