Wpis z mikrobloga

Mirki, doradźcie, balenciaga wypuściła kolekcję jesień 2018 i mega mi się podoba ta parka ale 2500 euro to jednak sporo forsy i chciałem zapytać czy ktoś miał od nich kurtki/parki? Materiały faktycznie wysokiej jakości i komfortowe?

#balenciaga #modameska #streetwear #ubierajsiezwykopem #ubierajsiezuszatym #moda #ubrania
rybsonk - Mirki, doradźcie, balenciaga wypuściła kolekcję jesień 2018 i mega mi się p...

źródło: comment_e49YdIOJ6p0wFqs03aWcTdhQHi26KhRY.jpg

Pobierz
  • 20
@rybsonk: Generalnie Balenciaga to super jakosc ale czasami np na butach jak Speedtrainery widac klej itd ale to raczej kwestia specyfiki tego buta ze jest sredniej jakosci. Ale ciuchy a zwlaszcza odziez wierzchnia od ciagi to top. Ale i tak cie na to nie stac
@rybsonk: przeważnie takie dizajnerskie firmy szyją w swoich fabrykach na miejscu, gdzie trochę lepiej wykwalifikowany personel mają i kontroler jakości jest w stanie wszystko dopilnować, więc pewnie lepsze jakości niż produkcja na ilość.. ale czy to takie wygodne.. hmm.. czy oversize jest wygodny? XD komfort noszenia zależy od Twojej sylwetki, bo wiadomo że szyte to jest jakimś kluczem i jak nie wpisujesz się w żadne wymiary to będzie ciężko