Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki!
Mój różowy zaczął robić fajne pamiątki (exploding box) #handmade na #slub i chrzciny, chciałem żeby zobaczyło to większe grono ludzi bo sami jeszcze niedawno szukaliśmy oryginalnej pamiątki na ślub i było ciężko (stąd wziął się pomysł na dorobienie siedząc na macierzyńskim).
W związku z tym ogłaszam #rozdajo zaczął się okres ślubów wiec jest szansa ze któryś Mirek wyskoczy z piwnicy na weselicho i przyda mu się oryginalna pamiątka :) jeśli znalezisko wskoczy na gorące dyskusje zrobię losowanie boxa ;) a jeśli będzie fajny odzew to będę to robił cyklicznie :) liczę na was Wykopki
Link do Allegro
http://allegro.pl/pamiatka-kartka-na-slub-exploding-box-gotowe-i7353469690.html

#rozdajo #promocje #allegro #rozowepaski #wesele
caps3l - Mireczki i Mirabelki!
Mój różowy zaczął robić fajne pamiątki (exploding box)...

źródło: comment_7qyleHEekwJWp76Z3CVI1y837ODKkJE3.jpg

Pobierz
  • 39
To wiesz Mirabelko jak bardzo jest to czasochłonne :) 59 i wysyłka gratis wiec tak naprawdę wychodzi 45 za boxa, patrząc ile czasu spedza nad jednym boxem to naprawdę niska cena :) a co do estetyki to są gusta i znajdują się klienci na takie właśnie wzory. Pozdrawiam ;)
@Wloczykij2: Wiadomo, że wrzucisz to do szafy razem i innymi kartkami których dostajesz wtedy całą masę, ale w porównaniu ze zwykłymi kartkami tu będzie efekt wow i młodzi napewno to zapamietają. Tak to widzę ale oczywiście czekam na konstruktywna krytykę :)
@Wloczykij2: spoko pomysł, pierwszy raz to widzę :) tylko teraz doczytałem sens Twojej pierwszej wypowiedzi, boxy nie maja być dla gości tylko dla pary młodej zamiast zwykłej kartki z życzeniami :)
@matra: masz jakąś stronę, allegro czy cos podobnego poza tagiem na wykopie? mam ślub w sobotę i szukam ciekawych pomysłów na szybko, bo na zamawianie chyba już za późno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Theia: rychło wczas ( ) najwięcej zdjęć aktualnych mam tu: https://www.instagram.com/kram.iki/ bo na jednoczesne prowadzenie wszystkiego nie starcza mi ani czasu ani chęci, ale jak się chcesz zainspirować to myślę, że google grafika pomogą więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@caps3l: to ze zdjęcia nie jest zbyt czasochłonne, zwłaszcza jeśli nie jest spersonalizowane - bo nie jest. Zresztą dziewczyna jak dojdzie do
@matra: zrobienie boxa od podstaw to jakieś 3 godziny przy dobrej wprawie (zrobiła ich już około 50 wiec jakaś wprawa jest) to licząc godzinowo stawka jest średnia :) ps ładne te Twoje kramiki ;)