Wpis z mikrobloga

koniec przedostatniego sezonu jednego z najlepszych seriali. Mógł się wydawać przydługawy, zbyt rozciągnięty, postacie mogły #!$%@?ć ale właśnie takie rozpisanie nawet postaci drugoplanowych jest największym atutem serialu. Jestem ciekaw jak pociągną to dalej.


#seriale #theamericans
  • 5
  • Odpowiedz
@maciekmetal: kurcze, wydawało mi się że gdzieś czytałem, że będzie 7 - ostatni sezon. Jednak nie. Masz rację. więc


@Edward_Kenway: w latach 80 ubiegłego wieku. Serial o nielegałach KGB żyjących w USA. Nie jest brutalny i mroczny. Choć jakieś zabójstwa tam się pojawiają, fani akcji powiedzą, że nic się nie dzieje i jest przegadany.
Ogólnie fajny pomysł, aż bym poczytał coś o takich ludziach (choć specjalnie nigdy nie szukałem, może
  • Odpowiedz
@galuf: przecież to już jest koniec xD i w sumie lepiej bo ten i poprzedni sezon był przegadany, w pierwszych sezonach jednak było dużo więcej akcji i serial jednak był mroczniejszy i bardziej brutalny @Edward_Kenway:
  • Odpowiedz
@Jurigag: scena w garażu w finałowym odcinku to było mistrzostwo świata, ten serial udowadnia ze nie trzeba efektów i niesamowitej akcji żeby zbudować napięcie i ciężka atmosferę
  • Odpowiedz