Wpis z mikrobloga

Mirki właśnie uświadomiłam sobie, że jestem przegrywem.

Piszę do was z zapytaniem:
Jak znaleźć motyw przewodni życia inny niż miłość?

Moim głównym mottem było/jest znaleźć miłość.

Pokrótce człowiek się zakochał, niemal w ideale wydawało się. Niemal, bo chłopak zerwał z dnia na dzień kontakt i nie rozmawia ze mną do tej pory. Chciałam wiedzieć dlaczego chociaż, to nie odpowiedział.

No i czarna rozpacz. I nie umiałam funkcjonować bez niego.

Minęło 8 mięsiecy i nadal, wręcz codziennie o nim myślę.

Dlatego mam do was zapytanie jak to wyleczyć. Tu nie chodzi tylko o tę sytuację. Po prostu uświadomiłam sobie, że wszystko co w życiu robię, to po to, żeby się przydopobać facetowo.

Uczę się gotować nowych potraw dla przyszłego męża.
Kupuje ładne sukienki niby dla siebie, ale żeby się spodobać innym.
Uczę się czegoś, bo głupich kobiet nie chcą.

Moim celem przewodnim w życiu jest znaleźć kogoś, kto by mnie zechciał.

I nie jest tak, że nie mam zadnego hobby, marzeń, aspiracji.
Tylko po prostu to jest moim największym pragnieniem i wydaje mi się, że nie mogę bez tego życ. Że dopiero jak znajdę miłość, to poczuje się wartościowo. Bo ogólnie to samoocena nisko, mimo że nie mam do tego zbytnio powodów, żeby tak sie czuć.

Więc pytam was Jak znaleźć inny motyw przewodni w życiu?

#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #kiciochpyta
  • 34
@Serzka: też dwukrotnie zdychałem przez rozstania i chlałem i jarałem jointy przez to dniami i nocami. teraz mam kogoś na kogo mogę liczyć, a co do Twojej sprawy, po prostu znajdź sobie coś co Cię mega pochłonie. niech to będzie cokolwiek co ma dobry wpływ na Twoje samopoczucie, skup się na sobie, jeśli sama będziesz szczęśliwa i spełniona to się ktoś znajdzie
Zaczac robic inne rzeczy. Proboj roznych aktywnosci moze jskas pokochasz. Poznawaj nowych ludzi moze i tak sie zakochasz, a moze bedzie to osoba ktora zaszczepi w tobie inne wartosci. Pamietaj, ze to dzisiejsze spoleczenstwo wywarlo na tobie tali wplyw, musisz miec chlopaka, meza bo jak nie ma tp jakaa dziwna pewnie, a wgl to wstyd.
Znajdź rzeczy które będą zajmować ci głowę innymi sprawami niż on, polecam sport (basen, tańce), duuuuzo spotkań z przyjaciółmi, byle by to byli single! A nie są singlami to żeby non stop nie gadali o swojej idealnej 2 polowce!
Wiem co czujesz, mam podobnie, przez większość swojego życia! czasami nawet wydaje mi się że może to nie faceta szukam tylko dziewczyny!
Ale chodzi o to żeby zaakceptować sobie samą, nie myśleć o
@Serzka: jestem troche staromodny ale skoro masz taka osobowosc ze potrzebujesz drugiego czlowieka to sie od tego nie odsuwaj. Moim zdaniem to okropna moda i czasy ze wszyscy sa zapatrzeni w siebie, kazdy tylko ile przebiegl, podniosl, przejechal tylko w swoje hobby i co kupił. Raczej dobra mysl zeby dbać o przyjaznie i znajomosci, bo to ludzie sprawiają, że czujesz sie lepiej :)
@Serzka bardzo to smutne, nie masz znajomych/rodziny by otaczać ich swoim uczuciem? nie będę tu wylazil z hobby bo sam ich nie mam, a takie jak silownia/czytanie książek oglądanie seriali to gówno a nie hobby bo każdy to w większym lub mniejszym stopniu robi
Jak można być takim szmaciarzem, żeby się rozstać bez żadnej rozmowy.. eh