Wpis z mikrobloga

Zainspirowany 12 zasadami życia według Jordana Petersona spłodziłem, taki mały eksperymentalny kawałek.
(być może komuś z was Mirki i Mirabelki, przypadnie do gustu, ale wątpię, bo to raczej muzyka eksperymentalna [dziwna], jednak będzie mi miło jeśli dostanę choć jednego plusika na zachętę. Zawszę się cieszę, gdy choć jednej osobie mój wysiłek, pot i łzy włożony w stworzenie czegoś "włochatego i groźnego, co żyje na bagnie", nie są obojętne. Życzę miłej wycieczki w świat baśni i mitów - Ten kto odważny niech rusza odkopać "Żelaznego Hansa")

---------------------------------------------------------------------------------------------------
=== [DO POBRANIA ZA DARMO - LICENCJA Creative Commons] ===
---------------------------------------------------------------------------------------------------

#jordanpeterson #tworczoscwlasna #chwalesie #muzyka #muzykaelektroniczna #muzykaeksperymentalna #psychologia #jung #podswiadomosc
  • 5
  • Odpowiedz
@JulieandCandy: .... życie jest za krótkie, na ból dupy, a jak się nie ma dystansu do siebie i świata to można źle skończyć.... jasne nie ma problemu, możemy nawet zrobić wspólnie jakiś nowy kawałek.
Bazanji - Your Year (Prod. Kid Peace)
djzidane - @JulieandCandy: .... życie jest za krótkie, na ból dupy, a jak się nie ma ...
  • Odpowiedz