Wpis z mikrobloga

Stwierdzam, że albo ja jestem zbyt przewrażliwiony na punkcie swojej elektroniki, albo żyję wśród ludzi, którym higiena jest obca.
Laptopy chłopaków z działu są ubabrane, ekrany całe brudne od paluchów, klawiatury tłuste, poniszczone.
Ostatnio mieliśmy wieczór "integracyjny" i graliśmy na PS4, które przyniósł nasz kierownik to też było popękane, brudne, porysowane, pady upieprzone...

Co rano są ze mnie podś#!$%@?, że wyciągam czystego laptopa, przecieram go czasami, żeby nie był zakurzony, raz na miesiąc rozkręcam, żeby przedmuchać chłodzenie. Ba, nawet moja myszka jest czysta i nie lepi się od niewiadomych substancji...

#pracbaza #informatyka #programowanie

I to dorośli ludzie
  • 84
@KornixPL nie rozumiem tego zdziwienia na odkurzanie komputera raz w miesiącu. laptop nie pozbywa się kurzu tak efektywnie jakbyśmy chcieli. czasem trzeba mu pomóc. mój blaszak jest czyszczony raz na dwa miesiące, dwa razy w miesiącu filtry kurzowe.
@KornixPL: Czym elegancko myszkę z gumowaną powierzchnią wyczyścić? Mega mnie #!$%@? i non stop chodzę myć ręce bo mam wrażenie ze są ciagle brudne od niej.

@KornixPL: no aż się zalogowałem żeby dać plusa xD
Kurna mam to samo, jak można używać tak ubabranej myszki/klawy czy kierownicy w samochodzie, to jest niewygodne a fakt jak wyglądaja moj komp po kilku latach używania to moje :D