Wpis z mikrobloga

Stwierdzam, że albo ja jestem zbyt przewrażliwiony na punkcie swojej elektroniki, albo żyję wśród ludzi, którym higiena jest obca.
Laptopy chłopaków z działu są ubabrane, ekrany całe brudne od paluchów, klawiatury tłuste, poniszczone.
Ostatnio mieliśmy wieczór "integracyjny" i graliśmy na PS4, które przyniósł nasz kierownik to też było popękane, brudne, porysowane, pady upieprzone...

Co rano są ze mnie podś#!$%@?, że wyciągam czystego laptopa, przecieram go czasami, żeby nie był zakurzony, raz na miesiąc rozkręcam, żeby przedmuchać chłodzenie. Ba, nawet moja myszka jest czysta i nie lepi się od niewiadomych substancji...

#pracbaza #informatyka #programowanie

I to dorośli ludzie
  • 84
@glonstar: @crazybiker: Nie wiem czy to pedantyzm, po prostu nie lubię jak mi się wszystko klei i jest brudne. Później siedzę z brudnymi od klawiatury łapskami i coś mi wpadnie do oka....
Jakoś mnie to brzydzi...

@bersia: Nienawidzę mieć porozwalanych rzeczy, znajdź coś później jak jest potrzebne...

@pestis: Są tacy co mówią, że mają problemy gastryczne, słychać bulgot żołątka/jelita, wychodzą, po 30 sekundach są z powrotem...

@Variv:
@GotoFinal jeśli jest to tylko kurz to nie zasłania ekranu. Osobiście staram się nie zwracać uwagi na kurz dookoła mnie bo by mi życia nie starczyło żeby to co chwila przecierać