Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, wstydzę się ale zapytam: jak się podróżuje pociągami??? Mam 19 lat i nigdy nie jechałam pociągiem a czeka mnie to niebawem i nie wiem jak mam się tam w ogóle odnaleźć. Przerazaja mnie te tłumy ludzi i pośpiech :( na szczęście nie będę miała ze sobą dużej walizki... Czytałam trochę o pociągach w sensie co w ogóle w pl jeździ ale może ktoś mi może powiedzieć gdzie mam, cóż, wsiąść? Jak mam znaleźć wagon? Boje się :(

#kolej #pkp #pytanie #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: Ogólnie na kolei jest burdel, inny napis na pociągu, pytasz się konduktora, to jedzie gdzie indziej, opóźnienia, ludzie ci się #!$%@?ą na twoje miejsce, do tego ta szpara między peronem i pociągiem- można się tam #!$%@?ć. Ale będzie dobrze. Aaa, kible mogą być zamknięte, więc wysikaj się na chacie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: jakbyś szła do kibla (odradzam), to tak cyrkluj, żeby pociąg w trakcie srania/sikania nie wjechał na stację, bo korzystanie z kibla na stacji jest karalne. konduktor otworzy drzwi takim specjalnym kluczem, wyciągnie cię, da mandat i będzie wstyd.